Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 2 val. 40 min., gautas pranešimas, kad į Vasario 16-osios g. pirmuoju numeriu pažymėtą pastatą įskriejo „VW Passat“ automobilis, iš kurio po smūgio pardėjo rūkti dūmai.

Į įvykio vietą atvyko gausios tarnybų pajėgos. Paaiškėjo, kad automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1982 m.). Pirmu pūtimu vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,65 prom. girtumas, antru pūtimu – 2,45 prom.

Vairuotojas, važiavęs Žeimių gatve, ketino sukti į Vasario 16-osios gatvę, tačiau nesugebėjo suvaldyti automobilio ir „nuskriejo“ tiesiai – atsitrenkė į pastato betoninius atitvarus ir taip liko kyboti ant laiptelių. Laimei, prispaustų ar sužeistų žmonių nebuvo, vairuotojas, vykęs be keleivių, iš automobilio išlipo pats, gaisro požymių taipogi nebuvo.

Kaip pasakojo pats vairuotojas, jis važiavo iš žvejybos.

Po įvykio teko atkirpti automobilio akumuliatoriaus laidus, sušluoti 3 m² plote pažirusios automobilio nuolaužas, sorbentu surinkti išsiliejusi tepalą, o patį automobilį nugabenti į saugojimo aikštelę.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, po kurio teismas spręs, kokie nemalonumai gresia neblaiviam „skraiduoliui“.

Igorio bei Deivido Brazio nuotraukos ir vaizdo medžiaga  

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: