Po ilgo karantino, švenčių išsiilgę žmonės vėl rinksis į Joninių šventę. Ji yra neįsivaizduojama be pagrindinių simbolių – ugnies ir vainikų. Inžinerines paslaugas teikianti UAB „Iremas“ pasirūpino, kad Jonavos mieste Joninių ugnis liepsnotų saugiai – specialiuose ugniakuruose. Pasak įmonės personalo vadovės Aidos Jankauskienės, tai yra dovana, kuri pravers ne tik per Jonines, bet bus naudojama ir kitų miesto švenčių metu.


„Sulaukę Jonavos kultūros centro užklausos dėl ugniakurų šventėms, įvertinome savo galimybes ir nutarėme juos padovanoti miestui. Pagal atsiųstus brėžinius pagaminome šešis ugniakurus. Jie yra mobilūs, patogiai transportuojami, todėl, tikimės, juos išvysime ne vienoje šventėje“, – sako A. Jankauskienė.

Ugniakurai yra perduoti Jonavos kultūros centrui ir jau ruošiami trumpiausios vasaros nakties apeigoms. 


Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro režisierė Ieva Kuodelytė-Saudargienė padėkos laiške dėkoja įmonei ir jos kolektyvui, kurių dėka galės įgyvendinti turėtą viziją.
„Siekdami sukurti jaukią ir įkvepiančią atmosferą vakarėjančiame mieste, norime panaudoti daug šviesos šaltinių, taip pat aukurų. Visi žinome, kad ugnis skleidžia ne tik šilumą ir šviesą, bet ir pozityvumą. Dėkojame už pagalbą ir dovaną visam miestui“, – rašė režisierė.


Naujuosius ugniakurus galėsite pamatyti šįvakar vyksiančioje Joninių šventėje. Linkime smagios ir saugios šventės!


UAB „Iremas“ informacija

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: