Šiandien, rugsėjo 22-ąją Jonavai suteiktas „Pokyčio miesto“ titulas, kurį pavyko iškovoti konkurse, kuriame varžėsi net 54 Lietuvos miestai.

Konkurse skaitytojai nubalsavo, kad būtent Jonava per paskutinius 10 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų dėka pasikeitė labiausiai ir yra verčiausia šios nominacijos.

Visą mėnesį Lietuvos gyventojai buvo kviečiami atrasti teigiamus pokyčius savo miestuose – žmonės galėjo siųsti nuotraukas, balsuoti ir išrinkti per paskutiniuosius 10-imt metų pasikeitusį miestą. Bendras viso konkurso balsų skaičius siekė net 100 565, o daugiausiai dalyvių simpatijų sulaukė Jonava, surinkusi daugiausiai balsų 26 583.

Šia proga, Centrinė projektų valdymo agentūra kartu su Inovacijų agentūra ir Europos socialinio fondo agentūra padovanojo Jonavai šventinį renginį, kuriame Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) direktorė Lidija Kašubienė įteikė „Pokyčių miesto“ titulo nominaciją.

Jonavoje per 10 metų įgyvendintų ES projektų vertė buvo daugiau nei už 111 milijonų eurų, iš viso įgyvendinti 278 projektai visame Jonavos rajone.   

Pokyčio miesto titulą atsiėmęs Jonavos vicemeras Povilas Beišys teigė, jog nors esame jaunas, tačiau labai ambicingas miestas. Ir puikiai visi suprantame, kad jeigu norime kurti gražų, patogų, saugų miestą, turime išnaudoti visas galimybes ir įmanomus finansavimo šaltinius, o ES struktūriniai fondai yra puiki galimybė siekiant įgyvendinti daug puikių projektų.  

Renginio metu gyventojams išdalinti ypatingi vėjo varpeliai bei skirtos kitos pramogos ir muzikinė programa. Ramybės skvere susirinkę jonaviečiai mėgavosi atlikėjų Elvijos Zvicevičiūtės ir Jurgio Brūzgos su grupe koncertu.

MES – POKYČIŲ MIESTAS! 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: