,,Circle K" šį rudenį kviečia dalintis gerumu - nuo rugsėjo 17 d. iki lapkričio 5 d. pirkdami karštą gėrimą akcijos puodelyje 6 ct prisidedate prie paramos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrams.

Šiais metais organizacija „Gelbėkit vaikus“ surinktas lėšas skirs „Pozityvios tėvystės“ programos įgyvendinimui, kuri šviečia ir moko tėvus pozityvaus, ne smurtu paremto auklėjimo pagrindų. Kartu su mūsų klientais vaikams siekiame surinkti bent 30 000 Eur. Akcijos pabaigoje visą klientų paaukotą sumą mes padvigubinsime.

Nuostabiai šiltą ir jaukų akcijos puodelį kūrė broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, kurie puikiai žino, kokį didelį darbą kasdien atlieka „Gelbėkit vaikus“ ir vaikų dienos centrai. Savo kūrinį jie apibūdina taip: „šį puodelį mergaitė apkabina iš visos širdies. Taip ji atsidėkoja tiems, kurie gerdami iš jo kavą ar arbatą padeda likimo nuskriaustiems vaikams. Mes žinome, ką tai reiškia. Todėl šį kūrinį dovanojame. Dėl vaikų, kuriems reikia mūsų apkabinimo.“ Brolių mintis apie puodelio kūrimą bei akciją galite paskaityti čia.

,,Socialinę akciją kartu su „Gelbėkit vaikus“ vykdome jau antrus metus iš eilės. Pernai visi kartu su mūsų klientais surinkome 24 000 Eur vaikų dienos centrams. Šie centrai skirti vaikams, gyvenantiems padidintos rizikos šeimose, ir paprastai atidaromi mažesniuose miestuose, kur kultūriniai renginiai ar vaikų užsiėmimai yra labai riboti. Rizikos grupių vaikams šie centrai yra ne tik saugi vieta praleisti laiką po mokyklos, bet ir aplinka, kurioje jie gali mokytis, tobulėti, kurti, draugauti ir integruotis į visuomenę, o tai labai svarbu vėlesniame integracijos etape į pilnametystę", - skelbia ,,Circle K".

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo ,,Circle K" atstovė Lina Katinė, Jonavoje jau parduotas itin nemažas kiekis akcijos puodelių.

,,Jonaviečiai net labai įsitraukė į akciją, šiuo metu Jonavoje veikianti mūsų degalinė yra 4 degalinė Lietuvoje, kuri pardavė daugiausia specialiųjų puodelių. Per pora dienų buvo parduoti 700 šių puodelių", - teigė L. Katinė.

Tiesa, paaukoti visada galima ir daugiau - belieka savo norą išsakyti degalinės darbutojams.

,,Circle K" dėkoja už jūsų gerumą.

Taip pat skaitykite: