,,Jonavoje, Žeimių gatvėje, esanti ,,Gintarinė vaistinė" ilgą laiką buvo žinoma kaip ta vaistinė, kuri dirba ilgiau nei kitos. Prireikus vaistų, pasitikrinau internete dėl visa ko jos darbo laiką ir atvykusi į vietą apie 22 valandą, radau užrakintas duris. Kodėl viešai neskelbiama apie pasikeitusį darbo laiką? Beje, gaila, kad šis - trumpesnis. Sunegalavus vėlyvą vakarą ir neturint reikiamų vaistų, dabar teks važiuoti į Kauną", - į redakciją su savo pastebėjimais kreipėsi skaitytoja Elena.

Apie tai, kad šios vaistinės darbo laikas pakito, buvo rašyta ir anksčiau (plačiau skaitykite čia). Tačiau, kad internete jos darbo laikas nebuvo pakeistas, pripažįsta ir ,,Gintarinė vaistinė".

,,Visų pirma norėtume padėkoti, kad atkreipėte dėmesį į netiksliai nurodytą vaistinės adresą ir darbo laiką internete, netikslumai bus ištaisyti.

Pagrindinės vaistinės darbo laiko pakeitimo priežastys yra susijusios su liepos 1 d. įsigaliojusiais pokyčiais, po priimtų Farmacijos įstatymo pakeitimų. Turėjome įgyvendinti sprendimus, kad ir toliau užtikrintume visas galimybes pacientams laiku gauti reikiamus vaistinius preparatus ir farmacines paslaugas, o darbuotojai patirtų kuo mažiau nepatogumų.

Kadangi po įstatymo permainų didesnėje dalyje šalies vaistinių negali dirbti vienas farmakotechnikas, su juo būtinai kartu dirbti turi vaistininkas, kurių rinkoje labai trūksta, mums didžiausias iššūkis buvo perskirstyti vaistininkų darbo krūvį ir valandas, kad jie nepervargtų, galėtų keistis ir teikti profesionalias paslaugas pacientams.

Šiuo metu rinkoje yra itin didelis vaistininkų trūkumas, todėl dėl minėtų įstatymų pakeitimų neturėjome kitos išeities kaip sutrumpinti dalies vaistinių darbo laiką", - paaiškino ,,Gintarinės vaistinės" rinkodaros vadovė Irena Tėvelienė.

Primenamas naujas vaistinės Žeimių g. 19, Jonavoje, darbo laikas:

I-V 07:00-22:00

VI-VII 08:00-22:00

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: