Praėjusį savaitgalį Ispanijoje, Santa Susanoje, vyko IFBB Europos kultūrizmo ir fitneso čempionatas. Jame varžėsi daugiau nei 1000 sportininkų iš 45 šalių. Mūsų šaliai atstovavo 21 sportininkas, tarp kurių - jonavietis Tomas Tamelis, kultūrizmo iki 90 kg kategorijoje pelnęs penktąją vietą. 

Jonavietis taip pat  puikiai pasirodė klasikinės figūros iki 180 cm kategorijoje - čia jis buvo septintas. 

T. Tamelio laimėjimų sąraše yra ir daugiau pergalių: pirma vieta  2020-aisiais Kėdainiuose vykusių varžybų naujokų kultūrizmo kategorijoje, antra vieta „Arimex“ Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionato vyru kultūrizmo kategorijoje, 4-ta vieta tą patį sezoną organizuotame Europos čempionate, 3-ia vieta Čekijoje vykusiame ,,GP Ostrava" čempionate.

Kalbant apie šių metų varžybų sezoną,  be jau minėtų laimėjimų IFBB Europos kultūrizmo ir fitneso čempionate,  Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini 42-ajame atvirajame čempionate pelnytas pirmosios vietos medalis.

Kaip jau anksčiau portalui jonavoszinios.lt pasakojo pats sportininkas, jį kūno rengybos keliu lydi  Marijampolės sporto klubo ,,Tauras" vyr. treneris, savo sąskaitoje turintis ne tik begalę įvairiausių apdovanojimų, bet ir būrį per ilgus darbo metus išugdytų mokinių - Rinaldas Česnaitis.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: