Šiandien, apie 17.15 val. Jonavoje, šalia Jonavos techninės apžiūros stoties, sulaikytas Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnas.
Kaip portalui jonavoszinios.lt sakė Policijos departamento atstovė Revita Janavičiūtė, įtariama, kad pareigūnas padarė nusikalstamą veiką. Kadangi šiuo metu Imuniteto valdybos operacija tebevyksta, daugiau informacijos visuomenei nepateikiama.
Liudininkų teigimu, Jonavos rajono PK pareigūnas buvo išvežtas antrankiais surakintomis rankomis. Jį sulaikė civiliais drabužiais apsirengę pareigūnai.
Iškart po jo sulaikymo, Jonavos techninė apžiūros stotyje buvo apklaustas ir techninės apžiūros darbuotojas. Jis taip pat sulaikytas.
Prasidėjus operacijai, Jonavos techninės apžiūros stotis buvo priversta nutraukti darbą. Vairuotojai, kurie laukė eilėje, turės savo automobilių apžiūrą atlikti kitą dieną.
Straipsnis atnaujintas
Praėjus valandai po šio straipsnio paskelbimo,Policijos departamentas patikslino, kad Jonavos rajono PK pareigūnas sulaikytas dėl galimo kyšininkavimo.















