Po ilgo laiko namuose Jonavos sporto savanoriai, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Jonavos skyrius ir darbštus jaunimas Jonavos miesto gyventojus bei svečius kviečia jaukiai praleisti vakarą gyvo garso koncerte. Jau šeštadienį, kovo 27-ąją, 19 val. visi ,,Drive - In" koncerto klausytojai bus laukiami šalia Jonavos sporto arenos. Pastarajame muzikinius kūrinius atliks Darius Matonis bei Monika Pociūte, Elvija Zvicevičiūtė, grupė "Laidai" , Sadauskaitė Miglė, Kristina Chlastauskaitė ir Rugilė Stankevičiūtė.

,,Kadangi karantino sąlygos atlaisvėjo, o jaunimas jau pasiilgo pramogų, nusprendėme suorganizuoti ,,Drive - In" renginį. Dabartiniai karantino reikalavimai  leidžia automobilyje susitikti vienam šeimos ūkiui arba dviems, kartu negyvenantiems asmenims.

Dėl to niekas nebevaržo renginio organizavimo prieš pačią gražiausią pavasario šventę - Velykas", - paklaustas apie tai, kaip gimė idėja imtis tokios iniciatyvos, pasakojo vienas iš organizatorių - Benas Čekanavičius. 

Atkreipiamas dėmesys, kad koncerto garsas į automobilį bus transliuojamas per radijo bangas. 

Renginio metu bus laikomasi visų karantino taisyklių. 

Naujienas apie renginį galite stebėti čia.

Renginio bilieto kaina nėra nustatyta, tačiau organizatoriai būtų dėkingi, jog kaip atlygį už jį žiūrovai paaukotų beglobiais gyvūnais besirūpinančioms organizacijoms - VšĮ ,,Miesto katė" bei ,,Jonava ir keturkojai".

Aukas prie įvažiavimo rinks savanoriai.

,,Galime priimti ne tik piniginę paramą, bet ir maisto ar kitų priemonių gyvūnams. Paramos dydis nėra nustatyta. Kiekvienas pats sprendžia, kiek gali prisidėti", - teigė B. Čekanavičius.

Taip pat skaitykite: