Pirmadienio vakarą Jonavos sporto arenoje susitiko Jonavos „CBet" ir Klaipėdos „Neptūno" krepšininkai. Didžiąją rungtynių dalį persvarą turėjo jonaviečiai, tačiau lemiamu metu sėkmingiau sužaidė svečiai ir iškovojo pergalę rezultatu 78:81.

Edvinas Šeškus nepraėjus nė 5 rungtynių sekundėms, staigiai atsirado prie varžovų krepšio ir taikliu dvitaškiu išvedė jonaviečius į priekį. Pirma kėlinio pusė buvo labai apylygi, o jonaviečių gretose jau galima išskirti Justą Furmanavičių, kuris ir šias rungtynes pradėjo su puikia energija - pelnė 6 taškus paeiliui, leisdamas šeimininkams ir toliau minimaliai pirmauti (11:10). Lygiavertį kėlinį „CBet" užbaigė pirmaudami rezultatu (20:18), paskutinius 4 kėlinio taškus pelnė Ivan Marinkovič.

Tas pats Ivanas dvi pirmas antrojo kėlinio atakas pradėjo dar dviem taikliais dvitaškiais ir neleido klaipėdiečiams priartėti. Aršiai nusiteikę Jonavos krepšininkai praėjus kiek mažiau nei pusė kėlinio, jau spėjo  išprovokuoti 5 svečių komandines pražangas, kai tuo tarpu patys - neprasižengė nė karto. Ousamane Drame pakeitęs Marinkovičių, taip pat sėkmingai įsiliejo į komandos žaidimą ir susikūrė kelis sėkmingus epizodus, o po Furmonavičiaus taiklios baudos Jonavos „CBet" pirmavo rekordine 10 taškų persvara (36:26). Uostamiesčio atstovai kiek sėkmingiau užbaigė kėlinį ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (38:33).

Furmanavičius pasiruošęs nemažinti apsukų -  trečiąjį kėlinį pradėjo pelnydamas  6 taškus (44:37), puolėjas savo sąskaitoje turi jau 18 taškų. Ąžuolo Tubelio vedami varžovai grėsmingai artinosi, tačiau likus minutei trečiajame kėlinyje, šeimininkai vėl įgyjo dviženklę persvarą, o paskutinėmis kėlinio sekundėmis Ryan Larson įsmeigė tritaškį priversdamas žiūrovus pakilti iš savo vietų (60:47).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo lengvu klaipėdiečių spurtu, tad Virginijus Šeškus nieko nelaukdamas paprašė minutės pertraukėlės (64:59). Iškart po jos, Ivan Marinkovič pasižymėjo taikliu dviejų taškų vertės metimu, tačiau kitoje atakoje buvo nubaustas 5 asmenine pražanga ir turėjo palikti aikštelę. Ši netektis smarkiai nuskausmino šeimininkus ir įpusėjus kėliniui, „Neptūno" krepšininkai po ilgo laiko jau pirmavo -  66:67. Paskutinės rungtynių akimirkos klostėsi ypač intriguojančiai, tačiau sėkmingiau sužaidė svečiai ir namo išvažiavo su pergale rezultatu 78:81.

„CBet":  Justas Furmanavičius 23 (7 atkovoti,3 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai), Ivan Marinkovič 12 (7 atkovoti kamuoliai), Ryan Larson 12, Strahinja Mičovič 7 (9 atkovoti kamuoliai), Ousmane Drame 7,  Edvinas Šeškus 7, Lukas Kreišmontas 7 (5 atkovoti kamuoliai), Diante Garrett 3