Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 71 gaisro ir atliko 86 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta, nukentėjo vienas žmogus, trys žmonės buvo išgelbėti. 

Kaip registruoja Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, pranešimų ugniagesiams netrūko ir Jonavos rajone.  

Penktadienį, birželio 21-ąją apie 9 val. 25 min. gautas pranešimas, kad nurodytu adresu Lietavos gatvėje reikalinga pagalba patekti į buto vidų. Automobiliu keltuvu pakilus ir panaudojus parankines priemones ugniagesiai pateko į buto vidų. Viduje buto savininko nebuvo. 

Tą pačią dieną 13 val. 45 min. gautas pranešimas, kad Kulvos seniūnijoje, Ručiūnų kaime nuo kelio nuvažiavo lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“. Laimei - prispaustų žmonių nebuvo. Ugniagesiai gelbėtojai atjungė automobilio akumuliatorių.  

Šeštadienį, birželio 22-ąją 16 val. 43 min. pranešta, kad Ruklos miestelyje, Rupeikio gatvėje reikalinga pagalba patekti į butą. Baimintasi, kad kaimynei galėjo sutrikti sveikata. Ugniagesiai atliko žvalgybą - pabeldus į duris buto šeimininkė pati jas atidarė ir teigė, kad pagalba nereikalinga. Pranešimas nepagrįstas. 

Tos pačios dienos vakarą, apie 21 val. 16 min. gautas pranešimas, kad Panerių gatvėje, mūriniame devynių aukštų name, 5-ame arba 6-ame aukšte iš buto sklinda dūmai, ugnies nėra. Paaiškėjo, kad ant viryklės svilo puodas, kuris nukeltas, išvėdintos buto ir laiptinės patalpos. Dūmų detektoriaus nebuvo. 

Sekmadienį, birželio 23-ąją, 18 val. 20 min. gautas pranešimas, kad pranešėja negali susisiekti su sugyventiniu Klaipėdos gatvėje. Spėja, kad galimai sutriko sveikata, reikalinga pagalba patekti į butą. Buto savininkas duris atidarė pats. Priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos darbų nevykdė, įvykis nepagrįstas. 

Parengta pagal pirminius įvykių suvestinės duomenis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: