Reguliarus poilsis


Pirmasis būdas išsaugoti gražią odą – nusistatyti reguliarų miego ritmą. Miegant kūnas išskiria hormonus, skatinančius ląstelių atsinaujinimą. Tam, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles, retkarčiais panaudokite šveitiklį. Na, o kad ilsėtis būtų dar maloniau, o oda prarastų kuo mažiau drėgmės, apsvarstykite galimybę įsigyti šilkinius pagalvių užvalkalus.

 

Tiesioginių saulės spindulių vengimas

 

Kitas būdas palaikyti skaisčią odą kuo ilgesnį laiką – vengti tiesioginių saulės spindulių. Ultravioletiniai spinduliai sukelia maždaug devyniasdešimt procentų matomų odos senėjimo požymių. Jie suardo odos elastiną, todėl ji laikui bėgant suglemba, atsiranda raukšlės, pigmentinės dėmės. Įsidėmėkite, kad kremą, kuris apsaugo nuo saulės spindulių, turite naudoti bet kuriuo metų laiku, net tada, kai nešviečia saulė. Taip pat nepamirškite akinių nuo saulės, kurie užkerta kelią raukymuisi.

 

Žalingų įpročių atsisakymas

 

Dažnai pamirštama, kad didelę įtaką veido odai turi alkoholis ir kofeinas. Kad ir kaip patiktų šaltas kokteilis ar saldi kava, svarbu juos vartoti saikingai. Per didelis jų kiekis gali paskatinti odos sausėjimą ir naudingų medžiagų pasišalinimą. Be to, kai kurie iš alkoholio ar kofeino sukeltų padarinių gali būti amžini. Todėl geriau pakeiskite šiuos gėrimus vandeniu.

 

Hialurono injekcijų išbandymas

 

Kiekvienas žmogus yra labai individualus. Vieniems išsaugoti skaisčios odos neleidžia genetika, kitiems – pernelyg užimtas gyvenimo ritmas. Paprasčiausias būdas ją atgaivinti – hialurono rūgšties injekcijos. „SVplastic“ plastinės chirurgijos centre atliekamos procedūros padeda efektyviai sušvelninti odos senėjimo požymius.

 

Tikimės, kad pasisėmėte idėjų, kaip kuo ilgiau išsaugoti skaisčią odą. Na, o susidomėjusius hialurono rūgšties injekcijomis kviečiame geriau su jomis susipažinti spustelėjus ant aukščiau pateiktos nuorodos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: