Šeštadienį „Avia Solution Group“ arenoje vyko KOK organizacijos „Mega Series Hero‘s“ turnyras. Jame rungėsi ir Jonavos sporto klubo „Faiteris“ atstovas Evaldas Balsys, kuris įspūdingoje kovoje nugalėjo olandą Jahfaro Gezius.

Kaip pasakoja E. Balsio treneris M. Vaicekauskas, prasidėjus pirmam raundui, pirmasis smūgiuoti pradėjo Evaldas.

Jis nestipriai, tikrindamas olandą, pamažu rinkosi taškus, o olandas bandė vis prie Evaldo prisitaikyti. Tačiau pirmam raundui pasibaigus, jo laimėtoju pripažintas Evaldas.

Antram raundui įsibėgėjus, olandas pakeitė taktiką.

Kovą pagal savo Mikes gym klubo taktiką bei stilių vesti pradėjęs Gezius išmušė iš vėžiu Evaldą. Dėl to jis negalėjo laikytis numatyto plano, bet Evaldo charakteris buvo stipresnis ir jis galiausiai sugebėjo permušti Geziaus atakas. Jonavietis taikliais, pavieniais smūgiais neleido olandui laiminėti antrojo raundo.

Šalia to, raundo pabaigoje Gezius padarė kelis neleistinus veiksmus - kelio spyriais spirdamas keturis kartus iš eilės. Pagal K - 1 kikbokso taisykles iš kelio į varžovą galima spirti tik vieną kartą atakoje. Po to, jeigu nori kartoti kelio spyrį, turi sekti kiti judesiai, tokie kaip rankos smūgis ar kojos spyris.

Už šiuos neleistinus veiksmus Gezius gavo įspėjimą ir minus tašką. Negana to, likus kelioms sekundėms,  ant žemės nukritus sportininkams, pirmasis atsistojęs Gezius spyrė gulinčiam Evaldui į pilvą.

Čia jau buvo visiškai nelegalus veiksmas, po kurio E. Balsys kelias akimirkas negalėjo atsikelti, pasakojo M. Vaicekauskas.

Tuomet olandas gavo paskutinį įspėjimą.

Jam buvo pasakyta, kad už tai gresia diskvalifikacija ir taškų atėmimas.

Olandui pralaimėjus pirmus du raundus manėme, kad trečiajame jis parodys visą save, nes norint laimėti, jam reikėjo nokdauno.

Visgi, Evaldas buvo geriau pasiruošęs tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Trečiajame raunde jis visiškai dominavo ir galutinis variantas buvo 3:0 Evaldo naudai, kovos eigą prisiminė M. Vaicekauskas. 

Dar besiruošiant kovai E. Balsys portalui jonavoszinios.lt sakė, kad laimės ją (Tekstą apie tai galite rasti čia. ). Savo pažadą jis ištesėjo.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: