Jonavos rajone, Šveicarijos seniūnijoje, Stašėnų kaime, veikia keli žvyro karjerai. Į juos sunkiasvorės transporto priemonės iki šiol patekdavo keliu, kuriuo intensyviai naudojasi ir minėto kaimo gyventojai. Tačiau nuo šiandien, lapkričio 12-osios, karjerų savininkai turės pasukti galvas, pro kur vežti žvyrą – Stašėnų kelyje apribotas sunkiasvorių transporto priemonių eismas.

,,Nors seniūnija kalbėjo su karjerų savininkais ir paprašė jų prisidėti prie kelio tvarkymo, nes žvyro vežimas nuolatos jį niokoja, matome, kad kelias – stipriai sugadintas, o pagalbos tvarkant jį - nematyti.  Žinodami, kad keliu naudojasi ir gyventojai, negalime leisti toliau gadinti jo. Juk jei į Stašėnus prireiks skubėti gelbėjimo tarnyboms, o kelias bus nepravažiuojamas, pasekmės gali būti labai liūdnos.

Turime Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus leidimą apriboti sunkiasvorių transporto priemonių naudojimąsi šiuo keliu. Šiandien sustatyti ir draudžiamieji ženklai. Apie tai informuoti tiek policijos pareigūnai, tiek savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius“, - portalui jonavoszinios.lt teigė Šveicarijos seniūnijos seniūnas Algirdas Paplonskis.

Kol kas neaišku, kada sunkvežimiai vėl galės judėti šiuo keliu - ketinama atlikti jo tvarkymo darbus.

Šveicarijos seniūnija viliasi, kad prie pastarųjų prisidės ir karjerų savininkai.

Karjerai priklauso UAB ,,Brolių keliai“, UAB ,,Teka“ ir Panevėžio karjerams.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: