VšĮ ,,Miesto katė" jau ne vienerius metus inicijuoja bešeimininkių keturkojų sterilizacijos akciją ,,Pagauk - Sterilizuok - Paleisk" (PSP). Jau rašėme, kad gegužės 13-ąją pagal ją miesto veterinarams iš sodų bendrijos ,,Ežerėlis" (Jonavos raj.) buvo pristatytos kelios katės, atskleidusios liūdną benamių gyvūnų realybę - kaip paaiškėjo atlikus jų apžiūrą, šios buvo suvarpytos šaudmenimis (plačiau skaitykite čia). Nors veterinarai pašalino kulkas iš gyvūnų, jų skriaudikas toliau siaučia: šįkart taip sužalojo katiną, jog jis nebevaldo kojos.

Kaip ir įprasta, PSP programa sterilizuoti gyvūnai yra paleidžiami ten, kur ir gyvena nuolat. Taip nutiko ir su praėjusią savaitę operuotomis katėmis. Tačiau savanoriui nuvykus jų pamaitinti, jis išvydo širdį veriantį vaizdą.

,,Katinas paršliaužė iki savanorio. Atvežus jį pas veterinarus paaiškėjo, kad gyvūnas vėl pašautas, o kulka - šalia stuburo.

Dauguma veterinarų vengia operuoti tokį gyvūną, nes pajudinus sužalojimo vietą, gyvūnas gali nebevaldyti nieko. Tačiau jį, ko gero, operuos vienas specialistas Kaune. Nežinome, ar operacija pavyks, bet koja šalinsis, nes nėra inervacijos", - portalui jonavoszinios.lt pasakojo VšĮ ,,Miesto katė" atstovė Ingrida.

Pagalbos kreiptasi ir į policijos pareigūnus. Jei turite informacijos, kuri galėtų padėti išaiškinti šaulį, prašoma ją perduoti policijai. Svarbu ir tai, kad tai padaryti galima anonimiškai. Dėl to nereikia baimintis dėl kivirčų su kaimynais ar pažįstamais.

Norintys prisidėti prie organizacijos veiklos, tai gali padaryti atlikdami pavedimą į banko sąskaitą.

Pavedimo paskirtis: parama

Įmonės kodas: 302720537

Banko sąskaita: LT627300010130595181

PayPal sąskaita (norintiems prisidėti iš užsienio): info@miestokate.lt

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!

Taip pat skaitykite: