VšĮ ,,Miesto katė" jau ne vienerius metus inicijuoja bešeimininkių keturkojų sterilizacijos akciją ,,Pagauk - Sterilizuok - Paleisk" (PSP). Vakar, gegužės 13-ąją, pagal ją miesto veterinarams iš sodų bendrijos ,,Ežerėlis" (Jonavos raj.) buvo pristatytos kelios katės, atskleidusios liūdną benamių gyvūnų realybę - kaip paaiškėjo atlikus jų apžiūrą, šios buvo suvarpytos šaudmenimis. 

Vieni prižiūri, kiti žaloja

,,Sterilizacijai buvo atvežtos 5 katytės. Tuo pasirūpino mums labai gerai žinomas senolis, benamių kačių šėrėjas, kuris nuolat padeda Jonavos katinukams.

Kiek žinau, jo draugas, taip pat prižiūrintis benames, gyvena ,,Ežerėlyje", iš kur mums ir buvo pristatytos katytės. Taigi, jie rūpinasi jomis, tačiau vos pradėjus operuoti benames, dvejose jų iškart rasta kulkų", - portalui jonavoszinios.lt pasakojo VšĮ ,,Miesto katė" atstovė Ingrida.

Prašys policijos pagalbos

Gyvūnų mylėtojai žada pranešti apie šį įvykį policijos pareigūnams.

,,Labai liūdna, kad negana to, jog gyvūnas gyvena be namų, baimėje, ne visada sočiai bei skaniai pavalgo, tai dar ir yra sužalotas.

Vienai katei kulka išimta iš po kaklo, krūtinės srityje, kitai, kaip supratau, ištraukta iš nugaros srities", - kalbėjo Ingrida.

Džiaugiasi veterinarų stropumu

VšĮ ,,Miesto katė" džiaugiasi, kad katės pateko į atidžių  veterinarijos gydyklos "Sabveta" veterinarų rankas.

,,Specialistės sedacijos metu gyvūnus apžiūri labai atidžiai, apčiupinėja kiekvieną kūno dalelę.

Dėkui joms, kad pagautos laukinės katės bent kartą gyvenime būna karalienėmis: jos paskiepijamos nuo pasiutligės, jei reikia, nuvalomi jų dantys, sulašinami lašiukai nuo blusų ir t.t.

Džiugu, kad gyvūnų būklė vertinama labai rimtai, tačiau šalia to, liūdina faktas, kad apžiūrint ir gydant benames, mes vis būname šokiruoti naujų, nemalonių istorijų", - teigė VšĮ ,,Miesto katė" atstovė. 

Norintys prisidėti prie organizacijos veiklos, tai gali padaryti atlikdami pavedimą į banko sąskaitą.

Pavedimo paskirtis: parama

Įmonės kodas: 302720537

Banko sąskaita: LT627300010130595181

PayPal sąskaita (norintiems prisidėti iš užsienio): info@miestokate.lt

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: