Jonaviečiai jau galėjo pastebėti, kad jų miesto gatvėmis važinėja ne bet kokie, o apie didžiąsias metų šventes primenantys autobusai. Tačiau kalėdinėmis dekoracijomis išsiskiriančios transporto priemonės džiugina ne tik juos – minimus autobusus galima pamatyti ir už Jonavos ribų.

Kviečia atrasti kalėdinę Jonavą

Kaip pasakoja UAB Jonavos autobusai vadovas Otaras Urbonas, kalėdiniai autobusai važiuoja priemiesčio bei Jonava Kaunas maršrutais. 

Turime du papuoštus autobusus. Tokią iniciatyvą paskatino noras priminti gyventojams, kad kalėdiniu laikotarpiu verta užsukti į Jonavą.

Čia prieš Kalėdas turime įspūdingą kalėdinių eglučių miestelį, kuriame stovi jonaviečių sukurtos eglutės.  Ant autobusų matomi užrašai kviečia užsukti būtent į jį, kalbėjo O. Urbonas. 

Yra ką pamatyti ir patirti

Eglučių miestelyje šiais metais per 100 eglučių. Tai jau penktieji metai, kai Jonava sukuria unikalią, kalėdine dvasia alsuojančią erdvę. Šiais metais ji atspindi Auksinės girios temą. Ją atspindi ir pagrindinė Jonavos Kalėdų eglė, stovinti Sąjūdžio aikštėje. 

Jonavos turizmo informacijos centras yra parengęs specialų kalėdinį maršrutą po Jonavą. Nors jis veda ratu, kaip vienas patogiausių pradžios taškų yra būtent Sąjūdžio aikštė.

Padės susidėlioti planą

Norintys pasivaikščioti kalėdiniu maršrutu, kviečiami užsukti į Jonavos turizmo informacijos centrą. Jo specialistai papasakos, ką būtina pamatyti ir patirti šiame krašte.

O tarp lankytinų objektų ir dar viena kalėdinė eglė, ir stebuklingos legendos lydimas jonvabalis.

Be to, Jonavos turizmo informacijos centre veikia kalėdinis paštas, iš kurio galite išsiųsti atvirlaiškį draugui, šeimos nariui ar net laišką Kalėdų Seneliui.

Daugiau apie tai skaitykite čia. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: