Graži oda - tai geros sveikatos ir kūno bei proto harmonijos ženklas. Įspūdingais rezultatais garsėjančios korėjietiškos odos priežiūros priemonės savo veiksmingumu net nukonkuravo vakarietiškas odos priežiūros priemones ir prasiskynė kelią į mūsų vonios kambarius. Tačiau kokios yra korėjiečių moterų grožio paslaptys? Štai žingsniai, kurių reikia laikytis, kad veido oda būtų tobula.

Aliejinis makiažo valiklis

Niekada nenustosime to kartoti: makiažą būtina nuvalyti. Ryte ir vakare nuvalome makiažą, kad atsikratytume per dieną ar naktį ant veido susikaupusių teršalų likučių. Kaip lengvai pašalinti menkiausius nešvarumus nedirginant odos? Naudokite aliejinio pagrindo makiažo valiklį.

Vandens pagrindo odos valiklis

Norėdami padvigubinti valomąjį makiažo šalinimo poveikį, naudokite vandens pagrindo valiklį, kad nuo veido pašalintumėte riebalų likučius ir mikrodaleles. Micelinis valomasis vanduo, valo švelniai, bet giliai, nesukeldamas dirginimo. Be to, jo nereikia trinti ar skalauti.

Švelnus šveitimas

Kad oda būtų švari, reikia naudoti šveičiamąją priemonę negyvoms ląstelėms pašalinti. Šveitimas ne tik regeneruoja odą, bet ir paruošia epidermį geriau įsisavinti tolesnių etapų produktus. Tačiau įsitikinkite, kad žinote savo odos tipą! Jei turite jautrią odą, geriausias sprendimas - švelnus šveitiklis. Kad per daug nedirgintumėte odos, šį veiksmą patartina atlikti du kartus per savaitę.

Tonikas PH pusiausvyrai palaikyti

Atėjo laikas naudoti toniką. Šis produktas Vakaruose nėra toks populiarus kaip Pietų Korėjoje, tačiau jame gausu drėkinamųjų veikliųjų medžiagų, padedančių odai subalansuoti PH lygį ir geriau sugerti drėgmę iš kitų jūsų kasdienės priežiūros priemonių. Užlašinkite kelis lašus toniko ant pirštų ir patepkite odą. Paprastas, bet veiksmingas gestas.

Odos priežiūros serumas

Kiekviena oda turi nedidelių trūkumų. Vieni nori sumažinti poras, kiti - hiperpigmentaciją ar spuogus. Serumai skirti šioms skirtingoms problemoms spręsti.

Drėkinamasis kremas arba lakštinė kaukė

Panaudojus visus pirmiau išvardytus produktus, priešpaskutiniame korėjietiško ritualo etape reikia maksimaliai drėkinti odą. Drėkinamasis kremas hialurono rūgšties pagrindu puikiai pritraukia vandens molekules iš oro ir ilgiau išlaiko odos drėgmę. Iš graikų kalbos kilęs žodis „hyalos“ reiškia „stiklinis“, todėl hialurono rūgštis yra veiklioji medžiaga, sukurianti stiklinės odos efektą.

Jei kremai nėra jūsų pirmasis pasirinkimas, galite rinktis puikias lakštines kaukes, kurias gali pasiūlyti Holika Holika kosmetika. Jas sudaro kolageno, žaliosios arbatos ir glicerino įmirkytas audinys. Prieš nuimant kaukes, jos paliekamos maždaug dešimčiai minučių. Jų poveikis gali skirtis priklausomai nuo tikslo: nuo nuovargio, maitinamosios ir t. t.

Regeneruojanti miego kaukė

Miego kaukės Korėjoje aplenkė naktinius kremus. Kokia to priežastis? Šio populiaraus odos priežiūros produkto veikliosios medžiagos geriau pasisavinamos miego metu, kai vyksta ląstelių regeneracija. Atsibudus oda būna lygesnė, o veido spalva - gaivesnė.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: