,,Žinau, kad visi norime gero Ukrainai. Tad ko nereikia daryti socialiniuose tinkluose?", -savo ,,Facebook" paskyroje skelbia A. Anušauskas, pridėdamas konkrečius patarimus. 

1. Nereikia patarinėti ukrainiečiams kaip kariauti. Ko mažiausiai jiems reikia- tai patarimų karo metu.
2. Jei jūsų draugai ir pažįstami padeda ukrainiečiams ar ruošiasi tai daryti kažkokiu būdu, nereikia viešai skelbti jų nuotraukų, telefono numerių, adresų, maršrutų, lokacijų.
Vyksta karas ir tai yra pagalba okupanto kiber- dezininformacinei bei diversantų - apsimetėlių kariuomenei.
3. Nereikia niekinti tų, kurie dirba su Ukraina ir teikia jai paramą - "mažai duoda" (nes puikiai žinote kiek reikia ir kiek prašo), "ne tai duoda" (nes puikiai išmanote ko jiems reikia), "per lėtai veža" (nes esate nuostabūs karinės logistikos, sprogmenų gabenimo specialistai) ir t.t. Tai tikrai nepadeda motyvavimui, kad bet kuri pagalba yra laukiama.
Ko reikia - tai sutarimo, kad net ir mažiausias padarytas darbas, net darželinukų nupiešta Ukrainos vėliava ar paaugusių pasiųstas laivas (ruskij korabl) su tiksliu adresu, moralinė ir materialinė parama darantiems ir siunčiantiems, pakuojantiems ir vežantiems paramą Ukrainai ar ukrainiečių pabėgėliams čia - viskas prisidės prie Ukrainos ir mūsų visų pergalės.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: