Šių metų liepos mėnesį Jonavos rajono savivaldybė buvo paskelbusi konkursą Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti. Šiandien, lapkričio 30 d., įvyko pretendentų atranka.

Į „Lietavos“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas kandidatavo trys pretendentai. Su kandidatais atrankos komisija bendravo nuotoliniu būdu.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja, komisijos pirmininkė Violeta Kolesnikienė patvirtino, kad iš trijų pretendentų tinkamiausia šias pareigas eiti yra Liuda Urbonienė.

Liuda Urbonienė yra buvusi Panoterių P. Vaičiūno pagrindinės mokyklos direktorė, ir, anot komisijos pirmininkės V. Kolesnikienės, jau per atranką pasijautė kandidatės vadybinė patirtis. Liuda Urbonienė komisijai pateikė aiškią Lietavos mokyklos strateginę veiklos viziją, kurioje numatė, kaip gerinti minėtos mokyklos įvaizdį. Pasak komisijos, kandidatė geba analizuoti švietimo įstaigos veiklą, turi realios darbo patirties.

„Lietavos“ pagrindinė mokykla be vadovo buvo likusi tuomet, kai buvusi direktorė Ina Skurdelienė užėmė naujas vadovės  pareigas Karalienės Mortos mokykloje.

Sutartis su Liuda Urbonienė penkerių metų kadencijai bus sudaroma mero potvarkiu artimiausiu metu po Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) išvados dėl kandidatės tinkamumo eiti minėtas pareigas.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: