Praėjusį sekmadienį, sausio 22-ąją, LNK muzikinį projektą Lietuvos balsas stebėję žmonės galėjo išvysti ir jonavietės Rugilės Stankevičiūtės pasirodymą. Pastarasis sužavėjo du mokytojus  Justiną Jarutį ir Mantą Jankavičių: aklųjų perklausų metu jiems atsukus savo kėdes, Rugilė keliauja į kitą etapą.

Be dainavimo nei dienos

Prieš metus Jonavos Jeronimo Ralio gimnaziją baigusi mergina pasakoja, kad muzika  neatsiejama jos gyvenimo dalis.

Kartais juokauju, kad jau gimiau dainuodama. Tikriausiai nėra buvę nei vienos dienos, jog nedainuočiau ar neniūniuočiau.

Ilgą laiką buvau  tokia tyli pelytė, kuri niekada garsiai nerėkė apie savo pomėgį dainuoti. Atrodydavo, kad daug kas dainuoja ir tame nėra nieko ypatingo. Visgi, atėjus į gimnaziją, ten dirbusios muzikos mokytojos N. Kukarinienės dėka, pradėjau suprasti, jog noriu dainuoti ne tik sau, o svarbiausia  turiu, ką parodyti.

Jonavos miesto 270-ojo jubiliejaus koncerto metu pirmą kartą lipau ant scenos, kurią stebėjo daugybė žmonių. Tądien įsitikinau, kad noriu būti matoma, o buvimas ant scenos man atneša daug teigiamų emocijų,  paklausta apie tai, ką jai reiškia muzika, portalui jonavoszinios.lt pasakojo Rugilė.

Ilgai stebėjo

Kodėl ji nusprendė sudalyvauti būtent Lietuvos balso projekte?

Atsakymas labai paprastas. Daugybę metų sekiau ir žiūrėjau įvairius televizijos projektus. Mąsčiau eiti į kitą televiziją, bet su kiekvienu jos projektu matydavau, kad ten nevengiama dalyvius daryti pajuokos objektais". 

Grįžus prie LNK televizijos pamaniau, kad reikia apšilti kojas prieš brendant į didelių projektų vandenis. Dėl to 2022-aisiais metais pasiročiau kitame projekte Aš Matau Tavo Balsą. Jame užsigrūdinau, daug išmokau, turėjau galimybę duetu dainuoti su atlikėja Monika Marija. Iš šio projekto išsinešiau ir dar didesnį pasitikėjimą savimi. Kiekvienas scenos profesionalo žodis buvo spyris judėt į priekį kartu su muzika. Ko gero, labiausiai motyvuojantys žodžiai buvo ištarti pačios Rositos Čivilytės. Ji pasakė, kad manyje mato didelę atlikėjos asmenybę. Nuėjusi iki Aš Matau Tavo Balsą finalo,  supratau, kad sekantis projektas bus Lietuvos balsas. Kodėl? Stebėdama jį visame kame mačiau kokybę,  pasakojo Rugilė.

Jautė, kad bus ypatingas

Jos pasiryžimą dalyvauti šiame projekte lydi ir įdomi istorija.

Būdama 9-toje klasėje sakiau, kad sudalyvausiu kažkuo išskirtiniame Lietuvos balso sezone. Baigiant gimnaziją supratau, jog artėja  būtent toks jubiliejinis sezonas. Galbūt, tai buvo sėkmę prognozuojanti nuojauta, kuri, labai tikiuosi, ves mane toliau.

Tiesa, jau po pirmosios mano premjeros Lietuvos balse sulaukiau pasiūlymo dalyvauti dainų konkurse, kuris vyks Ispanijoje, džiaugėsi jonavietė.

Jaudulio netrūko

Paklausta, kaip praėjo pirmieji filmavimai, Rugilė pasakoja ir apie jaudulį, ir apie baimę.

Patyriau daug įspūdžių bei jaudulio. Kai supranti kokiame rimtame projekte dalyvauji, užplūsta baimė ir suvokimas, kad jau viskas papuoliau.

Nepaisant to, mane tikrai nustebino projekto redaktorių nuoširdumas ir palaikymas. Jo buvo tiek daug... Prieš lipant į sceną per akląsias perklausas, visa spurdėjau, kojos drebėjo.

Dar dabar juokiuosi prisiminus, kad prieš lipant dainuoti su stilistais susitarėme, jog švarko saga bus atsegta, bet iš tos baimės ant scenos stovėjau su visai kitaip atrodančiomis sagomis, su šypsena prisiminė mergina, čia pat pridurdama, kad džiaugiasi sulaukusi didelio šeimos bei draugų palaikymo.

Ačiū likimui už tokius fantastiškus, protingus, šmaikščius ir visaip kitaip tobulus draugus bei šeimą, kalbėjo mergina.

Kada tiksliai vyks kitas jonavietės pasirodymas kol kas nėra aišku. Dėl to ją palaikyti norintys žmonės kviečiami sekti informaciją apie projektą ir stebėti laidas.

Lietuvos balsas rodomas kiekvieną sekmadienį per LNK kanalą 19:30 val.

Lietuvos balsoir asmeninio archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: