Portalo jonavoszinios.lt skaitytoja Loreta teiraujasi apie dezinfekavimą prekybos centruose. Konkrečiai Loreta rašo apie Jonavoje esančią Lidl parduotuvę teigdama, jog jau kurį laiką prekybcentryje net nėra dezinfekavimo skysčio. „Lidl Lietuva“ atstovė teigia, jog padėtį stengsis kuo greičiau ištaisyti.

„Nors gyvename antrus metus pandemijos sąlygomis, juoduojame nuo susirgimų skaičiaus ir, kaip žinia, nuo Covid ligos labiausiai apsaugo švara ir higiena, o ne galimybių pasas. Klausimas: kodėl parduotuvėse nedezinfekuojami pirkinių krepšeliai ir vežimėliai (kai tai buvo daroma- tikrai visi matė), nepapildomi ir jau kurį laiką net nėra dezinfekavimo skysčio Lidle?“, - rašo jonavietė Loreta.

„Lidl Lietuva“ apgailestauja dėl patirto pirkėjos nepatogumo ir tvirtina, jog padėtį taisys kuo skubiau.    

„Dedame visas pastangas, kad galėtume užtikrinti saugią aplinką tiek parduotuvių pirkėjams, tiek ir dirbančiam personalui. Pagal galiojančius reikalavimus, visi dažnai liečiami paviršiai yra dezinfekuojami ne rečiau kaip du kartus per dieną, vežimėlių rankenos yra dezinfekuojamos kas valandą. Dezinfekciniu skysčiu pirkėjai visada gali pasinaudoti prie įėjimo į parduotuvę. Apgailestaujame, jei pirkėjai teko parduotuvėje apsilankyti, kada dezinfekcinio skysčio stotelė nebuvo papildyta. Stengsimės, kad ateityje pasibaigus dezinfekciniam skysčiui, jo būtų papildyta kaip galima skubiau“,- teigia „Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: