Praėjusį penktadienį, naktį iš rugsėjo pirmosios į antrąją, Jonavoje netrūko linksmybių - Kauno gatvėje atidarytas naujas naktinis klubas, o Jonavos WAKE parke minėtas vasaros uždarymas. Apie pastarąjį skelbta ne vienoje socialinio tinklo ,,Facebook" grupėje ir nors naktinių pramogų išsiilgę  jonaviečiai, panašu, džiaugėsi galimybe pasišokti iki paryčių, ši pradžiugino anaiptol ne visus kaimynystėje įsikūrusius gyventojus.

,,Visą naktį bumbsėjo muzika, neįmanoma buvo miegoti. Atsidariusi langą supratau, kad triukšmas sklido nuo tvenkinių. Tai ar normalu, kad šventė visą naktį vyko lauke?", - teiravosi Chemikų gatvės gyventoja Rasa.

Tokį patį skundą pateikė ir skaitytojas Ruslanas.

,,Man nesuprantama, kodėl šventėje neapsilankė policija ar vieša tvarka. Jei motociklas koks suburzgia garsiau, visi greit nepatenkinti. O čia šventė visą naktį vyko ne patalpose, o lauke. Įdomu, ar policijos pareigūnai buvo apsilankę joje", - teiravosi vyras, nurodęs, kad gyvena Kosmonautų gatvėje. 

Kaip informavo Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, penktadienį apie 23.06 val. buvo gautas pranešimas dėl triukšmo Jonavoje,  vandenlenčių parke. Pažeidimų nebuvo fiksuota. Organizatoriai turėjo leidimą.

,,Renginio organizatoriai turėjo Jonavos miesto seniūnijos leidimą renginiui Joninių slėnyje, renginio data 2023-09-1 d. 20:00 – 04:00 val. ryto", - pasiteiravus apie tai, nuo kada iki kada galiojo leidimas, informavo Jonavos rajono savivaldybės atstovas spaudai Evaldas Utyra. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: