1. Patieskite laikiną grindų dangą

Laikina grindų danga yra greitas ir efektyvus būdas apsaugoti grindis nuo pažeidimų. Priklausomai nuo remonto darbų, galite rinktis kartoną, medžio drožlių plokštes ar lipnią apsauginę plėvelę. Tinkamai apsaugotas kokybiškas ir stilingas parketas nepraras savo funkcinių ir estetinių savybių.

2. Apsaugokite kraštus

Nesvarbu, ar naudojate klijuojamą apsauginę dangą, ar ne, laikino paviršiaus kraštus visuomet reikia apsaugoti. Rekomenduojame lipnia juosta apklijuoti grindų kraštus – tokiu būdu išvengsite dulkių ir šiukšlių kaupimosi. Rinkdamiesi plėvelę, atsižvelkite į sukibimo stiprumą. Jis turėtų būti vidutinis, kad pakankamai tvirtai priliptų prie grindų, tačiau ne per stiprus, jog nepaliktų klijų likučių.

3. Paruoškite nuolatinį vaikščiojimo taką

Jeigu tam, kad pasiektumėte remontuojamą patalpą, reikia pereiti per kelis kambarius, paruoškite vaikščiojimo taką. Kodėl tai svarbu? Neatsargiai nešama įranga ar medžiagos gali subraižytų grindis. Tad būtinai patieskite plėvelę ar kitą laikiną dangą. Statybų komanda ir darbuotojai aiškiai matys ribas, kuriomis gali vaikščioti.

4. Apsaugokite kitus kambarius

Dienos metu, vykstant remonto darbams, nuolat vaikštome ir judame, todėl dulkės pasklinda per visą patalpą. Norėdami apsaugoti kitus kambarius, patariame plėvele uždengti duris į kitas erdves. Apsauginė plėvelė padės apsaugoti kitas patalpas nuo nepageidaujamų dulkių.

5. Reguliariai valykite patalpą

Sustojus darbams, patariama kiekvieną dieną po darbų išsiurbti dulkes ir išmesti nereikalingas šiukšles. Jeigu patiesėte apsauginę plėvelę, siekdami geresnio rezultato, ją nuvalykite drėgna šluoste. Palaikydami reguliarią švarą, sumažinsite dulkių kiekį kituose kambariuose.

Norėdami išsaugoti medinių grindų grožį remonto metu, atsižvelkite į aukščiau minėtus patarimus. Tinkama apsauga ir reguliarus remontuojamos patalpos valymas apsaugos grindis visose namų erdvėse. Atsinaujinę namus, galėsite mėgautis pokyčiais ir džiaugtis estetikos nepraradusiomis grindimis.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: