Antrojo etapo namai priklausys A++ klasei, pagal energetinį efektyvumą, tad gyventojai mėgausis itin komfortišku mikroklimatu, o pastato architektūrai žavesio suteiks – dviejų spalvų silikoninis struktūrinis tinkas. Verta atkreipti dėmesį ir į lauko erdves – 15 ir daugiau arų kiemai leis gyventojams susikurti svajonių erdves, kuriose tilps ir sodas, ir vaikų žaidimų aikštelė ar net krepšinio aikštelė. Didelis kiemas užtikrins, kad tilptų artimųjų ar draugų kompanija ar net susirinkę kaimynai.

Kitapus projekto teritorijos  išvystytas dviračių takas kuris aktyvų gyvenimą ar lengvus pasivažinėjimus mėgstantiems gyventojams suteiks dar daugiau patogumo. Lengvai bus galima pasiekti šalia esantį Jonavos miestą, o keliaujant toliau galima pasigrožėti supančia aplinka ir turiningai praleisti savaitgalius visai šeimai.

Aštuoni pirmojo etapo namai jau įgavo formas, pirmieji namai jau turi stogus, todėl darbai vyksta sklandžiai ir pagal grafiką bei bus pastatyti iki šių metų galo. Pirmosios šeimos į namus įsikelti planuoja jau ankstyvą 2022 m. pavasarį. Kaip ir pirmajame etape, namus galima pirkti su daline arba pilna apdaila – tai galimybė sukurti interjerą pagal savo poreikius arba įsikelti į jau įrengtus namus, kurie lauks tik Jūsų dantų šepetėlio.

Projekto pardavimų atstovas Mantas Mickūnas pabrėžė, kad tokio tipo projekto nėra ne tik Jonavoje, tačiau ir visame Kauno regione bei paminėjo, kad projektu domisi ir Kauniečiai. Taip pat projekto patrauklumą didina ir valstybės parama. „Verta paminėti, jog perkant namą šiame projekte, yra galimybė pasinaudoti valstybės subsidija jaunoms šeimoms, kuri suteikiama pirmajam būstui įsigyti“, - apie palankias sąlygas pirkti, pasakoja Capital Kaunas brokeris Mantas.

Daugiau informacijos galite rasti adresu www.gulbesslenis.lt arba susisiekę tiesiogiai su pardavimų atstovais:

Karolis Gradzevičius +370 658 81289

Mantas Mickūnas +370 601 99979

Taip pat skaitykite: