Kaip praneša šalies policijos departamentas, neblaivus, ne tarnybos metu Mokomojo pulko stažuotojas įlėkė į griovį ir taranavo stulpą. 

Balandžio 27 d. apie 21 val. 25 min. Jonavoje, Taurostos-Ruklos g. sankryžoje, pastebėtas į griovį įvažiavęs ir į elektros stulpą atsitrenkęs Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko automobilis „Toyota Prosce“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (1,25 prom.) stažuotojas (g. 1994 m.).

Surašytas administracinių nusižengimų (AN) protokolas pagal LR ANK 423 str. 3 d. (Nežymų sveikatos sutrikdymą ir turto sugadinimą nulėmęs Kelių eismo taisyklių pažeidimas - neblaivių (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) arba apsvaigusių nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenų, taip pat vengusių apsvaigimo patikrinimo arba alkoholį (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės neblaivumas), narkotines, psichotropines ar kitas psichiką veikiančias medžiagas vartojusių po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo asmenų padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas, kuris sukėlė kitų asmenų nežymų sveikatos sutrikdymą ar lėmė kitiems asmenims priklausančių transporto priemonių, krovinių, kelių, kelio ir kitų įrenginių arba kito turto sugadinimą (apgadinimą), užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno tūkstančio dviejų šimtų iki vieno tūkstančio penkių šimtų eurų.

Taip pat surašytas AN protokolas pagal 417 str. 7 d. (Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas - Kelių eismo taisyklių pažeidimai, išskyrus šiame kodekse numatytuosius, užtraukia baudą vairuotojams nuo dešimt iki dvylikos eurų).

Portalo jonavoszinios.lt neoficialiais duomenimis, balandžio 27-ąją Mokomajame pulke vyko sporto šventė.

Mokomasis pulkas ginasi dėl neblaivaus vairuotojo, sukėlusio eismo įvykį

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: