Jonavos viešoji biblioteka kviečia suspėti į susitikimą su savo vidiniu kūrėju ir rudens vakarus įprasminti iškeliaujančiose Kūrybinio-terapinio rašymo dirbtuvėse. Skelbiame paskutiniąją užduotį!

Muzikos garsais išlaisvinkite vaizduotę. Pirmiausia užsimerkite ir leiskite sau įsiklausyti į muziką (Sigur Rós – Sæglópur kūrinys). Leiskite sau smalsiai tyrinėti kokius vaizdinius, prisiminimus šie muzikos garsai sukelia, kaip kinta kūno pojūčiai, kokios temos iškyla. Pasibaigus muzikos kūriniui, leiskitės į rašymo ir vaizduotės kelionę. Tiesiog leiskite sau rašyti tai, kas rašosi. Jei norisi, galite tęsti pradėtus rašyti kūrinius antroje užduotyje. Svarbu, kad rašytumėte lengvai ir su pasimėgavimo paskoniu.

Kai baigsite pirmą kartą rašyti, po to dar peržvelkite savo parašytą tekstą. Atkreipkite dėmesį, ar aiškiai išsakyta pagrindinė mintis skaitytojui. Paskaitykite garsiai tekstą sau. Tada atsiųskite savo kūrinį mums iki lapkričio 23 d. 21 val. el. paštu rasyk@jonbiblioteka.lt . Teksto apimtis 300-600 žodžių.

​Tai yra paskutinė kūrybinio terapinio rašymo dirbtuvių savaitė. Su kai kuriais dirbtuvių dalyviais keliavome nuo pat kovo mėnesio.

Psichologė-psichoterapeutė Inga Juodkūnė dalinasi savo įspūdžiais ir kviečia atsisveikinti kūrybiškai: ​„Jaučiu, kad per pusę metų galėjome ir priprasti prie pačio rašymo, prie savęs rašančių ir rodančių savo kūrybą, pažinome vieni kitus per žodžius, raišką – tekstą. ​Labai kviečiu atlikti ir paskutinę, papildomą užduotėlę, – siunčiant trečios užduoties tekstus, dar pridėti vieną lapą PALINKĖJIMAI, kuriame parašytumėte trumpus sau ir/ar kitiems dirbtuvių dalyviams palinkėjimus į ateitį. Jie gali būti susiję su rašymu, su kūryba, su unikalumu, su tuo, ko negalime numatyti arba tai gali būti ir padėka. Bendrai PALINKĖJIMAI yra skirti tam, kad jei tik norisi, galėtume kažką nuoširdaus, šilto ir stiprinančio parašyti sau arba kitam.“


​Linkime tęsti pradėtą kelionę – tikime dar susitiksime kūrybos kelyje! 

Plačiau apie projekto „Kūrybinis-terapinis rašymas – nuo dirbtuvių iki maratonų“ veiklas skaitykite:

https://jonbiblioteka.lt/  

https://www.facebook.com/groups/249886786148448  

https://www.facebook.com/Jonavosviesojibiblioteka/  

https://www.instagram.com/jonavosviesojibiblioteka/  

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

 

Taip pat skaitykite: