Lapkričio 17-ąją portalas jonavoszinios.lt sulaukė skaitytojos Giedrės pastabos dėl reklaminių iškabų ant teniso kortų tvorų J. Ralio ir Jonavos senamiesčio gimnazijose. Moteris kelia klausimą - ar tai tinkama vieta reklamai?  

,,Ar neturi būti ugdymo įstaigai keliami aukštesni standartai, išvengiant tokių reklamų??? Ar mokykla ir jos teniso kortai tinkama vieta reklamuoti langus, žaliuzes ir garažo vartus? Nesmagiai traukia akį tokios ryškios ir su mokymusi nieko bendro neturinčios reklamos J. Ralio ir Senamiesčio gimnazijose. Kas atsakingas už tai ir kas išdavė leidimus lauko tentams? Nejau keli centai už pakabintus tentus tokie gyvybiškai svarbūs?”, - rašo Giedrė bei atsiunčia nuotraukas.  

Tą pačią dieną Giedrės klausimai perduoti abiejų gimnazijų vadovams bei Jonavos rajono savivaldybei. Pirmieji į klausimus atsakymus pateikė ugdymų įstaigų vadovai. 

,,Informuojame, kad leidimą įrengti ir skleisti išorinę reklamą savivaldybės teritorijoje administruoja savivaldybės administracija. Reklaminės iškabos ant teniso kortų tvorų Jonavos Senamiesčio gimnazijoje nėra gimnazijos nuosavybė. Reklamos savininkai dar spalio mėnesį buvo informuoti apie reklamos įrengimo tvarką ir paprašyta nukabinti reklamą, jei nebus pateikti savivaldybės administracijos išduoti reklamos įrengimo leidimai”, - konstatavo Senamiesčio gimnazijos direktorius Darius Mockus. 

,,Leidimą įrengti išorės reklamą išduoda Jonavos rajono savivaldybės administracija. Jeigu paaiškės, kad ši reklama leidimo neturi, bus paprašyta ją nukabinti artimiausiu metu”, - paantrino J. Ralio gimnazijos direktorė Zita Gudonavičienė.  

Tik išsiuntus priminimą savivaldybei, kad laukiamas atsakymas, gauta informacija, kad klausimas perduotas Švietimo, kultūros ir sporto skyriui, tačiau nesulaukus pastarojo paaiškinimų, pastebėta, kad lauko reklamos ant gimnazijų tentų tvorų - ,,išgaravo”.  

Papildoma informacija, kaip įrengti lauko reklamą ar gauti jai leidimą, rasite  ČIA: Leidimo įrengti išorinę reklamą ar keisti spalvinį ar grafinį jos vaizdą savivaldybės teritorijoje išdavimas, galiojimo panaikinimas

Tekstas atnaujintas po publikavimo: 

 ,,Informuojame, kad iškaboms leidimus išduoda Jonavos rajono savivaldybės administracijos statybos, remonto ir architektūros skyrius. Toks leidimas reklamos savininkui nebuvo išduotas. Mokyklos įpareigotos reklamas nukabinti", - teigė Jonavos r. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: