Nuo 2004 metų kasmet rugsėjo 27 d. Lietuvoje oficialiai švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Šia proga Jonavos rajono biudžetinių, nevyriausybinių ir privataus sektoriaus socialinę veiklą vykdančių įstaigų socialiniams darbuotojams skirtas šventinis koncertas, dovanos, padėkos, „jūra“ gėlių ir šilti sveikinimai.

„Savo darbe išgirstate įvairių istorijų, sugebate išklausyti, paguosti, padėti. Jūsų darbas nepanašus į atostogas, ir, greičiausiai, tai net ne darbas, o pašaukimas. Didžiuojuosi visais kolektyvais, esat nusipelnę daug padėkų ir šiltų žodžių. Didžiuojuosi kolektyvų vadovais, kurie sugeba įkvėpti ir motyvuoti Jus. Visiems dėkoju ir sveikinu su profesine švente“, - sveikindamas gausų būrį socialinių darbuotojų Jonavos kultūros centro salės scenoje kalbėjo meras Mindaugas Sinkevičius.

„Jūs esate tie asmenys, kurie iš klystkelio į platų gyvenimo kelią atgal parveda paklydusius žmones. Norėčiau, kad neprarastumėte optimizmo, neprarastumėte noro grąžinti žmonėms gyvenimo, vesti juos tikruoju keliu“, - kalbėjo LR Seimo narys Eugenijus Sabutis.

Šventinį vakarą įteikti padėkos raštai ir dovanos:

Jonavos vaiko ir šeimos gerovės centro darbuotojams:  socialinei darbuotojai Jurgitai Talijūnaitei už gebėjimą neprarasti socialinio darbo vertybių ilgametės patirties kontekste; raštvedei-sekretorei Mildai Vaidilienei už ilgametį ir profesionalų darbą Jonavos vaiko ir šeimos gerovės centre;  virėjai Tatjanai Mačiulienei už ilgametį ir profesionalų darbą Jonavos vaiko ir šeimos gerovės centre.

Jonavos globos namų darbuotojams:  už ilgametį ir profesionalų darbą socialinio darbuotojo padėjėjai Tatjanai Gubanovai; valytojai Dianai Antanavičiūtei; virėjai Miraldai Šadrinienei; virėjai Virginijai Gurmanajevai; direktorei Dalei Astrauskienei už ilgametį ir profesionalų vadovavimą bei gebėjimą neprarasti socialinio darbo vertybių ilgametės patirties kontekste.

Jonavos rajono socialinių paslaugų centro darbuotojams:  už ilgametį ir profesionalų darbą socialinių paslaugų srityje socialinei pedagogei Ramunei Kontautaitei ; socialinei pedagogei Alai Milkintienei; socialinio darbuotojo padėjėjai Laimutei Šatienei; individualios priežiūros personalo (globai) darbuotojai Audrai Vasiliauskienei.

Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro darbuotojams: ūkvedei Ilonai Urbutytei už ilgametį ir atsakingą darbą Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centre;  socialinio darbuotojo padėjėjai Janinai Paplauskienei už ilgametį ir atsakingą darbą rūpinantis neįgaliųjų priežiūra bei užimtumu.

Jonavos nakvynės namų darbuotojams: už gebėjimą neprarasti socialinio darbo vertybių ilgametės patirties kontekste socialinio darbuotojo padėjėjai Stanislavai Daubarienei ir socialinei darbuotojai Bronislavai Černiauskaitei. 

Socialinio darbuotojo dienos proga be dėmesio neliko nei viena įstaiga. Sveikinimai, gėlės ir nuoširdūs žodžiai skirti sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai  ,,Jonavos viltis“; Jonavos rajono neįgaliųjų draugijai, VŠĮ Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungai (LASS) pietvakarių centrui,  Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Jonavos rajono kurčiųjų pirminei organizacijai, VŠĮ Ruklos globos namams, labdaros ir paramos fondui  „Gerumo sparnai“, Kauno arkivyskupijos Jonavos dekanato Ruklos šventosios dvasios parapijos vaikų dienos centrui,  Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro psichikos sveikatos centrui ir socialinės paramos skyriui.

Susirinkusiems socialiniams darbuotojams savo pasirodymus dovanojo sportinių šokių klubas Bonus ir atlikėjas Ovidijus Vyšniauskas.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: