UAB „Synergy Solutions“ parengė „Prieplaukos ir kelio, Panerių g., Jonavos m., statybos projektas“ projektinius pasiūlymus bei supažindina su jais visuomenę.

Teritorija kurioje numatomi naujos statybos darbai yra dešiniajame Neries krante, kuriame kitų statinių šiuo metu nėra.

Projekto sprendiniuose rašoma, kad „numatoma įrengti patogią ir saugią infrastruktūrą poilsiaujantiems su vandens transportu, suprojektuoti privažiuojamą, surenkamą sezoninę pantoninę (plūduriuojančią) prieplauką ir vandens transporto priemonių nuleidimo vietą“.  

Projektuojamų statinių sąraše – prieplauka, poilsio aikštelė, pėsčiųjų takai, privažiavimas.

Projekto aiškinamajame rašte teigiama, kad suprojektuota sezoninė pontoninė prieplauka - išardoma ir transportuojama. Prieplauka bus pritvirtinama prie Neries pakrantėje inkaravimui skirtų ryšių. Bus įrengtas prieplauką su krantu jungiantis lieptas. Prieplauka numatoma su baidarėms ir valtims skirtais pririšimo/inkaravimo kabliais tam įrengtose vietose. Greta plūduriuojančios prieplaukos terasos suprojektuotas automobiliam skirtas privažiavimas (stabilaus pagrindo) su priekabomis valčių nuleidimui į vandenį. Suprojektuotas pėsčiųjų takas ir privažiavimas iki prieplaukos. Kranto dalyje suprojektuoti suoliukai ir šiukšliadėžes. Numatyti saulės baterijomis arba pakraunamai akumuliatoriais veikiantys šviestuvai.

Parengto projekto užsakovas - Jonavos savivaldybės administracija.

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima atvykus į UAB "Synergy Solutions" būstinę adresu Daugėliškio g. 32, LT- 09300 Vilniuje; rašytine forma, siunčiant elektroninį laišką adresu: tomas@ss-exp.com . Projekto vadovas - Tomas Kazlauskas (tel. +37069919282).

Informacija teikiama ir pasiūlymus teikti galima iki 2020-11-05 darbo dienomis 13.00 - 17.00.

Viešas susirinkimas vyks Jonavos rajono savivaldybės administracijos patalpose, A. Kulviečio salė (2 aukštas), Žeimių g. 13, Jonava. 2020 m. lapkričio 9 d., 17.00 val.

PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: