Turbūt dauguma vairuotojų sutiks, kad pastaruoju metu Jonavoje pagausėjo eismo spūsčių, pavojingų eismo situacijų. Kai kas tai sieja su intensyviai šiuo metu vykdomais net keliais kelio darbais, kuriuos skubama atlikti kol tai leidžia oro sąlygos.

Vienas naujausių kelio darbų, Žemaitės ir P. Vaičiūno gatvių žiedinės sankryžos rekonstrukcija, kuomet dėl jos uždarymo teko A. Kulviečio gatvę, kuri yra vienpusio eismo, laikinai atverti kaip dvipusio eismo gatvę.

Nuo praėjusios savaitės penktadienio minimoje gatvėje sustatyti laikini kelio ženklai nurodantys, jog kelkraštyje draudžiama parkuotis, tačiau šio Kelių eismo taisyklių (KET) ženklo paiso ne visi. 

Policijos pareigūnai atkreipia vairuotojų dėmesį, kad tokie pažeidimai fiksuojami gan dažnai ir ragina paisyti kelio ženklų, antraip gresia sankcijos.

„Tik uždarius žiedinę sankryžą, A. Kulviečio gatvėje situacija buvo įtempta. Šiuo metu padėtis gerėja, vairuotojai perpranta, kad kitaip nebus, kol vyks remontas, bet tuo pačiu dar kartą noriu paprašyti vairuotojų, kad nepaliktų automobilių bet kaip. Parkavimui numatytos automobilių stovėjimo vietos, taipogi, ar galima parkuotis - nurodo kelio ženklai, o jais nesivadovaujantys vairuotojai gali sulaukti baudų.

Nemažai netinkamai prisiparkavusių vairuotojų iki šiol buvo tik perspėti, taipogi yra užfiksuoti ir keli pažeidimai, kurie dar bus vertinami. Aš prašyčiau tiek gyventojų, tiek vairuotojų prisidėti informuojant pareigūnus apie kelių eismo pažeidimus, apie draudžiamoje vietoje paliktus automobilius, mat turime suprasti, kad A. Kulviečio gatvėje eismas bus intensyvus tol, kol nebus užbaigtas žiedinės sankryžos remontas. Fotografuokite pažeidėjus, siųskite mums nuotraukas – visi atvejai bus išaiškinti ir atitinkamai įvertinti“, - kviečia Jonavos r. PK viršininkas Šarūnas Martinkėnas.

A. Kulviečio gatvė, iš vienpusės tapusi dvipusio eismo gatve, šiuo metu yra tarsi Rimkų mikrorajono „eismo arterija“, kuria vyksta ne tik lengvieji automobiliai, bet ir kitas didesnis transportas, pavyzdžiui, autobusai.

Taupykim savo ir kitų laiką, pabrėžia policijos viršininkas. Jei palikote automobilį dvipusio eismo gatvėje, po draudžiamu ženklu, eismo srautas stoja iš abiejų pusių.

Ne vietoje paliktas automobilis gali patuštinti Jūsų piniginę 90 -čia eurų.

Jonavos mieste pastebima, kad eismas suintensyvėjo ir A6 kelyje – čia dažniau formuojasi spūstis, pareigūnai sulaukia vis daugiau nusiskundimų. Tai taipogi siejama ir su geležinkelio tilto per Nerį rekonstrukcija, kur yra laikinas kelio susiaurėjimas, ir, be abejo, su intensyvesniu rugsėjo laikotarpiu, kuomet į gatves išriedėjo daugiau automobilių ryšium su mokslo metų pradžia.

Būkime atidūs kelyje šiuo intensyviu laikotarpiu.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: