Greitojo maisto restoranas „Pilnas Pilvas Grill & Sush", esantis Turgaus g. 3A, sausio 9-ąją savo socialinio tinklo paskyroje paviešino vaizdo įrašą su perspėjimu, kad Jonavoje siaučia viščiukų vagis.

Trumpas, vos 41-os sekundės trukmės vaizdo įrašas kaip mat sulaukė gausaus internautų dėmesio, mat jame, stebėjimo kamerų užfiksuotas vyriškis, kuris užėjęs į greito maisto restoraną, ramiai apsižvalgęs, be skubos iš vitrinos išsiima grilintą viščiuką, o išėjęs iš patalpos ramiai žingsniuodamas šaligatviu, su pasigardžiavimu kramsnoja keptą vištieną.

„Pilnas Pilvas Grill & Sushi“ prie video pateikia ir jo šmaikštų aprašymą: „Jeigu atpažįstate šį žmogų, praneškite, pridėsime kečiupo ar duonos prie viščiuko, beje, kitam kartui - maišeliai virš vitrinos, servetėlės šalia, nereikės tepliotis rankų, maža ką, galbūt prireiks! Nesuklyskite, tai ne bekontakčio pasiėmimo paslauga. Mieli klientai, galbūt Jus tikrai domina nauja paslauga - viščiukas į ranką?“

Kaip pasakojo restorano atstovas, apie video siužete užfiksuotą vyriškį jau teko girdėti ir kitų atsiliepimų. Klientai pasakojo, kad galimai tas pats vyriškis, sausio 9-ąją vagiliavo kitoje kavinėje, savinosi Coca-Cola ir arbatpinigius, taip pat buvo pričiuptas prekybos centre "IKI" Žemaitės gatvėje, kur norėjo nesumokėjęs išsinešti degtinės. Po nepavykusios vagystės prekybcentryje, vyriškis užsuko ir į aptariamą „Pilnas Pilvas Grill & Sushi“.

Greito maisto restorano atstovai į policija nežada kreiptis.Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: