Vaikų lopšelio-darželio „Dobilas“ ugdytinis Domantas Paulauskas užėmė I-ąją vietą (paruošė mokytoja Dijana Borisovienė) piešinių konkurse „Lietuvos vaikų balsas“.

“Lietuvos vaikų balso” konferencijos idėja gimė prieš septynerius metus. Vaikai kviečiami dalyvauti pranešimų, piešinių ar vaizdo klipų konkursuose. Šių metų konferencijos tema „Jeigu turėčiau stebuklų lazdelę …“.
Konkurso ir konferencijos tikslas – suteikti vaikui galimybę kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę jam rūpimais klausimais ir atkreipti suaugusiųjų dėmesį į vaikų nuomonę, kuri ne visada girdima ir išklausoma. Konkurso organizatorius – Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo institutas. Renginio globėja – Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Domantas dalyvavo piešinių konkurse, užėmė I-ąją vietą ir buvo apdovanotas Mykolo Romerio universitete konferencijos metu. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mažomis žvaigždutėmis. Tegu jos šviečia vis ryškiau ir ryškiau.


Vaikų lopšelio-darželio „Dobilas“ 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė Dijana Borisovienė

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: