Kaip praneša Policijos departamentas, sausio 11 d. apie 17 val. 50 min. Jonavoje, Vilniaus g., bažnyčioje, vyras (g. 1969 m.) apsipylė degiu skysčiu bei agresyviai elgėsi. 

Portalo jonavoszinios.lt duomenimis, prieš pat vakaro mišias, į Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią atėjęs vyriškis su savimi turėjo kelis stiklainius neaiškaus skysčio ir žiebtuvėlį. Apsipylęs tuo skysčiu, jis elgėsi agresyviai, grasino ir kunigams, ir bažnyčioje susibūrusiai Jonavos bendruomenei. 

Laimei, iki gelbėjimo tarnybų atvykimo iš vyriškio pavyko atimti žiebtuvėlį ir sutramdyti jį. 

Pasak liudininkų, pusamžis vyriškis jau visą savaitę lankėsi bažnyčioje, grasindavo susidorojimu, šaukdavo, kad padegs kunigą.

Bažnyčios bendruomenė nuolat gyveno įtampoje, kunigai, dėl nuolatinių grasinimų, buvo priversti apsirūpinti saugos priemonėmis - įsigytas ašarinių dujų balionėlis. Taip pat policijoje parašytas pareiškimas dėl grasinimų. 

Liudininkų teigimu, sausio 11 - osios vakarą siautėjęs agresyvus vyriškis yra tas pats asmuo, kuris 2011 metais jau yra padegęs kunigą R. Kuprį. Tuomet kunigui nustatyti pirmojo ir antrojo laipsnio galvos bei veido nudegimai.

Neadekvataus elgesio vyriškis pagarsėjęs pomėgiu vaikščioti po įvairias įstaigas, reikšti sunkiai suvokiamas pretenzijas. 

Vyras paguldytas į ligoninę. Surinkta medžiaga pagal LR BK 145 str. 2 d. (Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas. Tas, kas terorizavo žmogų grasindamas susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką arba sistemingai baugino žmogų naudodamas psichinę prievartą, baudžiamas laisvės atėmimu iki ketverių metų.)

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo dramatišką išpuolį Jonavos bažnyčioje: grumtynės, duženos, kraujas

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: