Šiąnakt, vasario 1 d., pro daugiabučio namo ketvirto aukšto balkono langą iškritus ir susižalojus mažamečiam vaikui, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 137 straipsnio 1 dalį („Sunkus sveikatos sutrikdymas dėl neatsargumo“).
 
Vadovauti šiam ikiteisminiam tyrimui, jį kontroliuoti ir organizuoti pavesta Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorams, tyrimą atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai.
 
Šiuo metu nukentėjęs vaikas yra gydomas Kauno ligoninėje. Pirminiais duomenimis, įvykio metu mažametis rastas be jokių kitų asmenų. Ikiteisminio tyrimo metu bus siekiama nustatyti ir įvertinti visas faktines įvykio aplinkybes, patirtų sužalojimų sunkumą, surinkti kitus reikšmingus duomenis bendraujama su vaiko artimaisiais, kurie nelaimės metu buvo blaivūs. 
 
Atsižvelgiant į tai, kad įvykis yra susijęs su mažamečiu asmeniu bei siekiant nepakenkti ikiteisminiam tyrimui išsamesnė informacija apie atliekamą ikiteisminį tyrimą šiuo metu negali būti teikiama.
 
Bendras Generalinės prokuratūros ir Kauno (AVPK) pranešimas

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: