Kam aktualūs būstai Jonavoje?

Jonava išsidėsčiusi strategiškai patogioje geografinėje vietoje, tik 30 kilometrų į šiaurės rytus nuo Kauno, todėl gyvenimas čia patogus pasirinkimas dirbantiems Kaune ir ieškantiems pigesnio nekilnojamo turto nei didmiestyje. Dažnai, namai Jonavoje statomi miesto pakraščiuose arba rajone, todėl kelionė į Kauną dar sutrumpėja, o grįžus galima atsipūsti nuo miesto šurmulio privačioje erdvėje gamtos apsupty. Jonava dažnai tampa karininkų tarnaujančių Rukloje pasirinkimu, nes gali pasiūlyti didesnį infrastruktūros ir švietimo įstaigų pasirinkimą. Taip pat, Jonavoje įsikūrusi ne viena didelė pramonės įmonė, kaip „Achema“, „Jonavos grūdai“, „Baltasis pyragas“ ir kitos, viliojančios mažesnių miestelių gyventojus stabiliomis darbo sąlygomis.

Vyriausybės subsidijos įsigyti nekilnojamą turtą

Jeigu jus domina namai Jonavoje, verta atidžiai išstudijuoti vyriausybės teikiamas finansines paskatas pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms. Jei jūs ir jūsų sutuoktinis dar nesulaukėte 36 metų arba vienas auginate (globojate) vieną ir daugiau vaikų, pagal valstybės teisinius aktus esate kvalifikuojami kaip jauna šeima ir galite kreiptis dėl subsidijos pirmajam būstui. Subsidijuojami butai ir sklypai tose teritorijose, kur kvadratinio metro normatyvinė vertė yra bent 65 procentais mažesnė už nustatytą didžiausią normatyvinę kvadratinio metro vertę visoje Lietuvoje. Kitaip tariant, jei 2022 metais didžiausia kvadratinio metro normatyvinė vertė yra 1970 eurų, į subsidiją gali pretenduoti regionai kur ji neviršija 827,40 eurų – tokiems regionams priklauso ir dalis Jonavos bei Jonavos rajono teritorijų.

Jūsų namai Jonavoje – pasiekiami ranka

Svarstančius kiek kainuoja butai ir namai Jonavoje, galime padrąsinti – kainų vidurkis gerokai mažesnis nei didžiuosiuose miestuose, o su finansine paskata iš valstybės, nekilnojamo turto įsigijimas šiame mieste dar supaprastėja. Jei išsirinkote tinkamą objektą ir atitinkate jaunos šeimos apibrėžimą, potencialios subsidijos dydis priklauso nuo auginamų vaikų skaičiaus: nuo 15 procentų neturinčioms vaikų iki 30 procentų šeimoms auginančioms 3 ir daugiau vaikų, tačiau jei sulaukėte šeimos pagausėjimo iki 36-erių, vis dar galite kreiptis dėl papildomos subsidijos!

Verta pastebėti, kad būsto kredito suma pagal kurią apskaičiuojama parama, negali viršyti 87 tūkstančių eurų, o subsidija bus išmokėta ne vėliau kaip per 4 mėnesius nuo būsto kredito suteikimo.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: