2009 metais Jonavos mieste už 562.402,31 LITŲ pastatytas lauko ekranas. 2017 metais jis išmontuotas ir nurašytas. O štai Ruklos seniūnija, į seniūnijos strateginio plėtros plano įgyvendinimo programą 2019-2021 metams įtraukė eilutę „Informacinio stendo (lauko ekrano) pastatymas“.

Ruklos seniūnija, šiam tikslui įgyvendinti, prašo Jonavos rajono savivaldybės administracijos skirti 6000 eurų biudžeto lėšų.  

Investicijoms vienai kaimiškajai seniūnijai skiriama iki 30 tūkst. eurų. Seniūnijų gyventojai bei seniūnaičiai kviečiami teikti pasiūlymus, į kuriuos atsižvelgus, strateginį planą galima koreguoti, seniūnaičių sueigoje balsuoti UŽ arba PRIEŠ. Tuomet, patvirtinus seniūnijos strateginį planą, jis teikiamas rajono savivaldybei. Vėliau svarstoma, skirti biudžeto lėšų seniūnijų planų įgyvendinimui ar ne.

Šiai informacijai, apie lauko ekraną, pasirodžius uždaroje socialinėje grupėje, Ruklos gyventojai komentavo, jog lauko ekranas miesteliui nereikalingas, mat yra ir kitų probleminių vietų, kurias reikėtų remontuoti, o ne švaistyti lėšas tokiems prabangiems pirkiniams.

Ruklos seniūnijoje seniūnaičių sueiga vyks spalio 3 –ąją, jai pasibaigus, paaiškės, kas nuspręsta. 

Prisiminkime praeitį, kuomet Jonavos mieste, pačiame jo centre, už 562.402,31 LITŲ buvo sumontuotas lauko ekranas. Nors tikėtasi, kad jame bus transliuojamos reklamos bei informacinio pobūdžio siužetai, tačiau paaiškėjo, kad nei rajono verslininkams, nei jokioms įmonėms tokia galimybė nepasirodė patraukli. Tuomet buvo teigiama, kad jei ekranas ir būtų veikęs visą mėnesį ir jame nuolat būtų rodoma reklama, elektros jis „prisisuktų“ už daugiau nei 3 tūkst. Eur per mėnesį. 2017 metais nuspręsta, kad lauko ekraną reikia demontuoti ir nurašyti.

Ruklos seniūnijoje seniūnaičių sueiga vyks spalio 3 –ąją, jai pasibaigus, paaiškės, kas nuspręsta. Jei Ruklos seniūnijos strateginio plėtros plano įgyvendinimo programai bus pritarta ir rajono biudžete „atsiras“  6000 eurų – 2021 m. miestelyje gali „išdygti“ naujas lauko ekranas.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: