Praėjusią savaitę vykusiame Jonavos rajono savivaldybės saugaus eismo komisijos (SEK) posėdyje svarstytas klausimas dėl automobilių parkavimo šalia A. Kulviečio gatvės 17 namo.

Į komisiją kreipėsi moteris, kuri nurodė, kad A. Kulviečio g. 17 kieme, vakarais (nuo 17 h) ir naktimis 17 namo ir kitų namų kaimynai užblokuoja parkavimo aikštelę savo automobiliais. Anot jos, iš kiemo negali išvažiuoti kiti pastatyti automobiliai ir jei prireiktų, kiemo  negalėtų pasiekti spec. tarnybų transportas (gaisrinė, greitoji ar kt.). Pranešėja akcentavo, kad  taip pat kaimynai nemato problemų važiuoti ant šaligatvių, o visa tai yra KET pažeidimai, kurie kelia nepatogumų gyventojams, kelia grėsmę visų saugumui ir gadina visų bendrą turtą. Gyventoja teiraujasi kaip šią problemą išspręsti.

Komisija diskutavo, kad dėl KET pažeidimų gyventojai turėtų kreiptis į Jonavos PK. Kitose panašiose situacijose, anot komisijos narių, kai kur pasiteisino užbrėžti zigzagai, kad nestatytų transporto priemonių pažymėtoje vietoje. SEK akcentavo, kad miesto seniūnija galėtų sužymėti vietas automobilių statymui, be to, netoliese yra didelė aikštelė automobilių parkavimui.

Galiausiai nutarta: Dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų operatyviai kreiptis į Jonavos PK bei įpareigoti Jonavos miesto seniūniją sužymėti vietas automobilių statymui.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: