Socialinių darbuotojų veikla ir sunkus darbas jaučiamas visur. Socialiniai darbuotojai – tai tie žmonės, kurie būna šalia, kai prireikia ne tik fizinės, bet ir dvasinės pagalbos, kurie išklauso, paguodžia ir pataria.

Lietuvos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos iniciatyva nuo 2004 metų kasmet rugsėjo 27 d. Lietuvoje oficialiai švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Šiemet šia proga Jonavos rajono socialinių paslaugų centras visus šios srities specialistus pasveikino itin išradingai ir neįprastai.

Oficiali sveikinimų pradžia startavo penktadienio, rugsėjo 25-osios rytą, kuomet socialinius darbuotojus, Socialinių paslaugų centre pasveikino vadovai, kolegos, savivaldybės atstovai.

Vėliau į miestą išriedėjo mikroautobusas „apginkluotas“ balionais, Socialinių paslaugų centro vėliava ir garsiakalbiais, pro kuriuos sklido šilti sveikinimai, skirti šią dieną minintiems specialistams. Iš mikroautobuso garsiakalbių sklindantis sveikinimas pasiekė tiek miestiečių, tiek visų tą dieną dirbusių socialinių darbuotojų ausis ir, tikimasi, širdis. Autobusiukas, važiuodamas miesto ir rajono keliais, stabteldavo prie kiekvienos socialinės įstaigos, tad garso įrašą nebuvo sunku išgirsti.  

Šventės data - rugsėjo 27-oji -  pasirinkta atsižvelgus į tai, kad rugsėjo mėnesį 1993 metais įvyko pirmasis Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos suvažiavimas.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: