Apie Rimkų parko įrengimą, esantį sklype šalia P. Vaičiūno ir Chemikų gatvių kampo, rašyta ne kartą. 2021-ųjų rudenį pasodinus pirmuosius medžius, parko įrengimo darbai strigo dėl nepatikimo rangovo ir užsitęsusių ginčų. Tą pastebėjo ir gyventojai, kurie teiraudavosi, kada darbai bus pratęsti ir baiminosi, kad galbūt parko išvis nebebus. Tačiau po spalio 26-ąją įvykusio Jonavos rajono savivaldybės tarybos posėdžio, sužibo viltis, kad Rimkų parko įrengimas bus tęsiamas.

Penktajame Jonavos rajono savivaldybės tarybos posėdyje, taryboms nariams buvo teikiamas 2023-ųjų metų biudžeto perskirstymo projektas. Iš nemažos gausos perskirstomų lėšų papildomos lėšos skiriamos keliems svarbiems projektams. Vienas jų - Parko įrengimas Jonavos mieste tarp Chemikų g., P. Vaičiūno g. ir A. Kulviečio g.

Metų pradžioje Rimkų parko įrengimui buvo numatyta 100 000 eurų. Tarybos nariams pritarus 2023 m. biudžeto perskirstymo projektui, šiems darbams numatyta padidinti asignavimus dar 100 000 eurų. Tikimasi, kad skirtos papildomos lėšos leis sparčiau užbaigti pradėtus darbus.

Šių metų rugpjūčio mėnesį buvo paskelbtas „Parko įrengimo Jonavos mieste tarp Chemikų g., P. Vaičiūno g. ir A. Kulviečio g. statybos darbų (II etapas)“ viešasis pirkimas, kuriam įvykus pasirašyta preliminarioji rangos darbų sutartis su UAB „Jonavos hidrotechnika“.

Primename, kad Rimkų parko įrengimo sutartis buvo pasirašyta su UAB „Losrita“, tačiau rangovui nepradėjus dirbti, 2022-ųjų rudenį sutartis buvo nutraukta. Įmonė „Losrita“ yra kėlusi rūpesčių ir kitame objekte – vėluojant įrengti pėsčiųjų takus nuo Chemikų g. 140 iki A. Kulviečio g. 18, įmonei priskaičiuoti delspinigiai. (Plačiau apie tai ČIA).

Plačiau su projektu galima susipažinti ČIA.ir ČIA.

Nuotraukų galerijoje - parko įrengimo projekto vizualizacija

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: