Š. m. rugpjūčio 8 dieną jau rašėme, kad jonaviečiai nerimauja dėl dviračių - pėsčiųjų takų statybos pradžios Rimkų mikrorajone. Rangos darbų sutartis dėl pėsčiųjų takų nuo  Chemikų g. 140 iki A. Kulviečio g. 18 įrengimo pasirašyta su pirkimą laimėjusia UAB „Losrita“.  (Plačiau apie tai skaitykite ČIA. ). Minima įmonė kelia rūpesčių ne tik šiame objekte, bet ir Rimkų parko įrengime, todėl neatmetama prielaida, kad su įmone bus teisminiai ginčai. 

Priskaičiuoti delspinigiai

Kadangi pėsčiųjų tako nuo  Chemikų g. 140 iki A. Kulviečio g. 18 įrengimas „stringa“, š. m. rugsėjo 27-ąją administracijos direktorius pasirašė įsakymą „Dėl delspinigių paskaičiavimo UAB „Losritai“.

Vadovaujantis LR Vietos savivaldos įstatymu ir 2022 m. birželio 27 d. pasirašyta rangos darbų sutartimi „Pėsčiųjų tako nuo Chemikų g. 140 iki A. Kulviečio g. 18 Jonavoje darbo projekto parengimas (pagal darbų užduotį ir parengtą techninį projektą), statybos darbai, išpildomųjų geodezinių kontrolinių nuotraukų bei kadastrinių bylų parengimas“, nurodyta rangovui UAB „Losrita“  iš mokėtinų sumų išskaičiuoti delspinigius po 0,04% nuo sutarties kainos per dieną iš viso 644,68 Eur (paruošiamieji ir ardymo darbai 311,98 Eur, dalis žemės darbų 241,50 Eur, vandens nuleidimo įrenginių įrengimo darbai (drenažo darbai) 91,20 Eur).

Nutraukta sutartis dėl Rimkų parko įrengimo   

Ta pati įmonė yra laimėjusi ir dar vieną statybų projektą Jonavoje – Rimkų parko įrengimas teritorijoje tarp Chemikų g., P. Vaičiūno g. ir A. Kulviečio g.

Kaip aiškino savivaldybės administracijos direktorius Valdas Majauskas, dėl Rimkų parko įrengimo sutartis buvo pasirašyta su UAB „Losrita“, tačiau rangovui nepradėjus dirbti, sutartis buvo nutraukta.

„Su šiuo rangovu turime problemų ir kitame objekte, piktybiškai nedirba – bus teisminiai ginčai. Matome, kad šiemet Rimkų parko įrengimo nespėsime – naujas pirkimas ir darbai tikrai neprasidės, bet neatsisakom kitais metais tą parkelį tvarkyt“,- kalbėjo V. Majauskas rugsėjo 29-ąją vykusiame tarybos posėdyje paklausus apie Rimkų parko likimą.

Parko Rimkų mikrorajone įrengimui biudžete buvo numatyta 230 000 eurų, projektavimui panaudota 10 833 eurai. Kadangi šiais metais jau nėra galimybių atlikti numatytus darbus ir panaudoti lėšas, todėl Rimkų parko įrengimui likusios lėšos, viso 219 167 eurai, gražintos perskirstymui kitoms reikmėms.

 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: