,,Kartais užtenka vieno saulės spindulio. Malonaus žodžio. Pasveikinimo. Šypsenos. Tiek mažai, kad tie, kurie yra šalia mūsų, taptų laimingi.”

Šiais Bruno Ferrero žodžiais įprasmintas balandžio 10 d. rytą Jonavos „Neries“ pagrindinėje  mokykloje vykęs ypatingas ir prasmingas renginys – „Šviesos pusryčiai“, kuriuose dalyvavo Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai, specialiojo ugdymo skyriaus ugdytiniai, jų tėveliai, mokytojai, Jonavos rajono savivaldybės, įvairių įstaigų ir organizacijų atstovai.

Į „Šviesos pusryčius“ pakvietėme visus, kurie mažais ar dideliais darbais, pagalba, konsultacijomis, mokiniams sudarytomis galimybėmis lankyti įvairias edukacijas ir užsiėmimus prisideda prie specialiojo ugdymo skyriaus ugdytinių gerovės, socialinių įgūdžių stiprinimo, sėkmingos integracijos ir įtraukties. Viso renginio metu skambėjo šviesos leitmotyvas.

Šviesos, džiuginančios pavasariškomis spalvomis, dangiškos šviesos, palytėtos angelo sparnu, šviesos, kurią kiekvienas turime savo širdyje ir galime ja dalintis.

„Šviesos pusryčių dalyvius“ savo šypsenomis ir geromis emocijomis džiugino meniniai mokinukų pasirodymai, dailės darbelių parodėlė, vaikų rankomis nulipdyti spalvingi molio drugeliai.

Kol mokiniai su  Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos ir Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos savanoriais gamino šviesos žibintus, renginio dalyviai turėjo galimybę padiskutuoti ir pasikalbėti, iš kur kiekvienas semiasi vidinės šviesos ir stiprybės, kokias savybes savyje turėtų puoselėti, kad pasiektų užsibrėžtų tikslų ir sėkmingai įgyvendintų visas svajones.

Mokinių pagaminti šviesos žibintai – tarsi simbolis, primenantis, kad kiekviena akimirka gali būti ypatinga, jei esame kartu ir esame vieni dėl kitų. Tad nuoširdžiai dėkojame visiems šventės dalyviams ir tikimės, kad šios dienos šviesa, bendrystė ir  susitelkimas suteiks stiprybės ir prasmės visiems tolimesniems mūsų darbams. 

Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos direktorė Gražina Gečienė

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: