Būsimame rajono tarybos posėdyje, kuris vyks lapkričio 9-ąją, tarybos nariams teikiamas sprendimo projektas „Dėl biudžetinės įstaigos Jonavos baseino mokamų paslaugų kainų patvirtinimo“. 

Minėtu sprendimo projektu siūloma patvirtinti biudžetinės įstaigos Jonavos baseino mokamų paslaugų įkainius ir prekių antkainių ribas. Numatomas taikyti antkainis,  teikiamoms neviešosioms paslaugoms (prekėms) taikyti, bus taikomas darbo užmokesčio, komunalinių paslaugų, įrangos amortizacijos ir administravimo išlaidoms padengti. Visos gautos pajamos už teikiamas viešąsias ir ne viešąsias paslaugas bus apskaitomos ir naudojamos veiklos išlaidoms padengti (darbuotojų, tiesiogiai susijusių su šia veikla, darbo užmokestis, valstybinio socialinio draudimo įmokos, komunalinių paslaugų išlaidos ir kt.).

Iki būsimo Jonavos rajono savivaldybės tarybos posėdžio, į aptarimus ir svarstymus rinksis tarybos komitetai. Kaip teigia vienas iš tarybos narių, Miesto reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Erlandas Andrejevas, numatomos nustatyti baseino paslaugų teikimo kainos jonaviečiams yra žymiai mažesnės nei svečiams, o su ,,Jonaviečio programėlės" akcija - baseino lankymas gali būti ir nemokamas. 

,,Jau kitą savaitę komitetuose, o lapkričio 9 d. Jonavos rajono savivaldybės taryboje svarstysime ir tvirtinsime būsimo Jonavos baseino teikiamų mokamų paslaugų įkainius. Asmeniškai labai džiaugiuosi, kad sprendimo projekte numatyti įkainiai yra logiški ir tai, kad jonaviečiams kainos yra žymiai mažesnės nei svečiams. Net palyginus įkainius Kaune su „Girstučio baseinu“ ir „Žalgirio arenos baseinu“, kur 3 valandų apsilankymas baseine kartu su pirtimis kainuoja 17 Eur, pas mus jonaviečiui suaugusiajam atsisiuntus „Jonaviečio programėlę“ kainuos 11,20 Eur, o dar pritaikius programėlės akciją tesieks 8 Eur. Ypač džiaugiuosi dėl moksleiviams, studentams, senjorams atskirų nuolaidų - pritaikius ,,Jonaviečio programėlės" akciją, jiems baseino lankymas visai nieko nekainuos.

Tad kam kažkur važiuoti?Jei galime laiką leisti Jonavoje?

Taip pat reiktų paminėti, kad numatytos plaukimo treniruotės tiek vaikams, tiek suaugusiems, bei užsiėmimai tėveliams su kūdikiais. Patvirtinus įkainius, beliks nusipirkti maudymosi šortus ir laukti atidarymo", - džiaugiasi E. Andrejevas. 

Tarybai teikiamame Jonavos baseino teikiamų mokamų paslaugų kainoraštyje išskirtos kelios dalys.

I DALIS. Plaukimo baseino ir SPA erdvės vienkartiniai abonentai:

 

II DALIS. Plaukimo treniruotės:

III DALIS. Kūdikių baseino paslaugos:

IV DALIS. Nuomos paslaugos:

V DALIS. Kitos paslaugos ir įkainiai: 

- Dieninė vaikų stovykla vaikui (6-14 metų) – 1 diena/40 Eur;

- Už prarastą/negrąžintą lustinę apyrankę ar sugadintą elektroninę jos dalį 6-17 metų vaikams – 15 Eur;

- Už prarastą/negrąžintą lustinę apyrankę ar sugadintą elektroninę jos dalį suaugusiems (18+) – 50 Eur;

- Už negrąžintą/sugadintą išnuomotą rankšluostį – 20 Eur;

- Viršijus apsilankymo trukmę – viršlaikis 10 ct/min;

- Nuomojant visus plaukimo baseino takelius, plaukimo baseino vienkartiniams bilietams taikoma 50% nuolaida;

- Plaukimo baseine vykstant varžyboms/renginiams, SPA erdvės vienkartiniams bilietams taikoma 10% nuolaida;

- BĮ Jonavos baseino direktorius savo įsakymu suteikia 50% nuolaidą bilietams įstaigos organizuojamų įvairių akcijų/renginių metu;

- BĮ Jonavos baseino darbuotojams suteikiama 50% nuolaidą baseino paslaugoms. 

Šioms teikimoms paslaugų kainoms dar turės pritarti tarybos nariai lapkričio 9-ąją vyksiančiame posėdyje. Tame pačiame posėdyje bus tvirtinami ir Jonavos baseino nuostatai.

Atkreipiamas dėmesys, jog kainoraštyje minima ,,Jonaviečio programėlė" bus pristatoma jau lapkričio 15 dieną 13 val. Santarvės aikštėje.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: