Šių metų birželio 26-ąją kelyje Jonava - Ukmergė įvyko tragiška avarija, kurios metu žuvo 2016-aisiais metais gimęs berniukas. Pirminiais, tuomet skelbtais duomenimis, eismo įvykio metu „Volvo XC90“, vairuojamas vyro (gim. 1975 m.), išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su vilkiku DAF, vairuojamu vyro (gim. 1975 m.). Nukentėjo ir ,,Volvo"  važiavęs vyras (gim. 1987 m.) bei moteris (gimusi 1987 m.), kurie dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyti į ligoninę.

Nors nuo tragiškos dienos praėjo kiek daugiau nei mėnesis, tyrimas tebevyksta. 

,,Šiuo metu dar laukiama specialistų išvadų. Tiriamos įvairios eismo įvykio aplinkybės ir versijos. Remiantis ikiteisminio tyrimo duomenimis neatmestina versija, kad eismo įvykis kilo todėl, kad ,,Volvo" automobilio vairuotojas užsnūdo ir išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą", - teigė Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra. 

Šis ikiteisminis tyrimas vykdomas pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 5 dalį - kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (Tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio žuvo žmogus, baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.). 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: