Šią savaitę sporto entuziastai surengė netikėtą treniruotę Kauno Akropolyje, taip išreikšdami savo nepasitenkinimą, kad sporto klubai uždaryti. Vasario 10 dieną Vyriausybei paskelbus, kad nuo pirmadienio leidžiami vieno asmens individualūs sporto užsiėmimai lauke su treneriu, laikantis saugumo reikalavimų, sporto trenerė Aistė Balčienė „susuko“ šmaikštu filmuką, kuriame aiškiai atvaizduoti karantino ypatumai, treniruojantis lauke, esant nemenkam šaltukui ir pūpsant sniego kalnams.

Jonavietės trenerės A. Balčienės YouTube platformoje paviešintas filmukas taip ir pavadintas „Treniruotė lauke - Karantinas“. Neilgame video siužete – akivaizdi „kova“ su sniegu, šalčiu ir kitais nepatogumais, sportuojant lauko sąlygomis, kai už lango spaudžia šaltis, o iš dangaus prikrėsta baltojo grožio - sniego.

Dalindamasi šiuo filmuku savo socialinio tinklo Facebook paskyroje, trenerė taipogi nepraleidžia progos ironiškai pašmaikštauti: „Kai leidžiama sportuoti lauke ! Nei juoktis, nei verkti! Video: by Aistė Balčienė. Treniruotė lauke kartu su Manimi !“  arba „Kviečiu į lauko treniruotes !!! Gerą nuotaiką garantuoju !“.

Žinoma, po tokių šių dienų realijų, internautai suskubo pritarti sarkastiškai trenerės nuotaikai, filmuojant šį vaizdo siužetą: „Po tokios treniruotės..10 balų!“;  „Gerulės!!!“;  „Nu bet kai prikolniai“.

Antrasis karantinas Lietuvoje galioja nuo lapkričio pradžios. Buvo uždarytos kavinės, barai ir restoranai, sporto klubai, kino teatrai. Jei sergamumas koronavirusu mažės, Vyriausybė pirmadienį numato svarstyti karantino švelninimo planą.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: