,,Ar taip eismas turi vykti P. Vaičiūno gatvėje?

Vakar atlikome eksperimentą su autobusu ir spec. transportu - prasilenkti sunkiai įmanoma. Linkėjimai projektuotojams. Taip tikrai nebus. Kas teoriškai gerai - praktiškai kitaip", - savo ,,Facebook" paskyroje rašo Saugaus eismo komisijos (SEK) pirmininkas Erlandas Andrejevas, šalia pridėjęs ir eksperimento video. 
 
,,Šiandien buvo sukviesta saugaus eismo komisija, kuri paprašė savivaldybės administracijos kuo greičiau kreiptis į projektuotojus spręsti automobilių judėjimo klausimą P. Vaičiūno gatvėje.
Pikta. Apmaudu", - teigia E. Andrejevas.

UAB ,,Jonavos autobusai" vadovas Otaras Urbanas tame pačiame SEK posėdyje svarstė, kad tokio eismo organizavimo pasekmės gali sukelti nemenkų padarinių.
 

,,Įsivaizduokite, jei pusės milijono vertės elektrinis autobusas įbrėš mašiną už 100 tūkstančių eurų. Tada ,,Stop"  - mes uždarysim visą Jonavą, nes dėl tokios, kad ir techninės avarijos, bus kviečiama policija, protokoluojamas įvykis, eismas stos visame miegamajame mikrorajone", - kalbėjo O. Urbanas.

,,Jonavos paslaugos" savo ruožtu pabrėžė, kad ,,zebriukai" trukdys ne tik valyti sniegą, bet ir šiltuoju metų laiku iššluoti nuo kelkraščių šiukšles. 

Daugiau apie SEK spendimą galite rasti čia. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: