Užkandinės MIO John atsakymas

Užkandinės MIO John atsakymas
KOV 08
2018-03-08 12:49 2018

Dėl kovo 7 dieną įvykusio incidento https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kaip-mio-john-uzkandine-neaptarnauja-lietuvos-karius , prieš tai atsisakiusi komentuoti užkandinės MIO John administracija, šiandien, pateikė savo versiją. 

"MIO John" atsiliepimas į parašytą straipsnį Jų atžvilgiu:

"Šiek tiek priešistorės. 2018-03-07  virtuvės darbuotoja vėlavo į darbą, ne šiaip sau, o dėl tam tikrų aplinkybių, kurios nutiko ankstyvą rytą prieš darbo pradžią, kadangi darbuotojai Kaune sugedo automobilis. Ji pranešė, kad virtuvė laikinai nedirbs, kadangi pati truputį vėluos. Tą pačią dieną 11.53 val. į užkandinę užėjo du karinę uniformą vilkintys vyriškiai (tikriausiai, jiems buvo pietų metas). Tuo metu dirbusi darbuotoja, kuri atsakinga už gėrimus, jiems paaiškino, kad virtuvė laikinai nedirbs. Po kiek laiko grįžo virtuvės darbuotoja, dar esant kariškiams užkandinėje. Jie pasiteiravo, ar padarysite ką nors skanaus? Ji jiems atsakė, kad, žinokite, virtuvė šiuo metu nedirba. Lastauskas paklausė, ar kartais nebūsite užkandinės savininkė? Ji atsakė, kad jai nepatinka kareiviai (būtent Lastauskas). Jis pabrėžė, ar dar ką nors nori pasakyti? Viso gero – atsakė virtuvės darbuotoja. Jie išėjo. Darbuotoja kalbėjo mandagiai, nepakeltu tonu. Visa tai yra užfiksuota ir galime įrodyti.

Po kelių minučių pasipylė neigiami komentarai užkandinės atžvilgiu. Kariai pradėjo rašyti neigiamus komentarus su palinkėjimais, kad greičiau bankrutuotume ir visus įmanomus šlykščiausius palinkėjimus su keiksmažodžiais. Taip reaguodami į Lastausko post`ą Facebook paskyroje.

Tą dieną visiškai buvo sutrikdytas užkandinės darbas, pasipylė skambinėjimas į užkandinės telefoną. Tiek telefonu, tiek internete žmonės pradėjo plūsti įvairiausiais žodžiais. Atsižvelgus į daug skambučių,  nepavykdavo atsiliepti, nes atsiliepus, pasigirsdavo iš telefono įvairiausi keiksmai. Visa tai prasidėjo po Lastausko pasisakymo Facebook paskyroje mūsų atžvilgiu. Prasidėjo visiškas terorizavimas, bombardavimas užkandinės paskyros. Lyg būtume mes jam koks taikinys, kurį reikia sunaikinti, pasinaudojus savo užimama padėtimi, prisidengdamas patriotizmo gaida. Deja, aš esu tokia pati patriotė, kuri kuria verslą Lietuvoje. Karo atveju ne Jūs vienas ginsite Lietuvą, bet ginsiu ir aš, nes priesaiką daviau taipogi.

Be to, galime paneigti Lastausko žodžius: Visų pirma, jis teigė, kad kavinė tuščia, bet, kaip matome, nuotraukoje užkandinėje buvo ir kitas asmuo, kuris taip pat girdėjo esamą situaciją (nuotrauka pridedama). Tai karininkas sako netiesą. Taip pat jis teigia, kad  „Pirmiausia sako čia jums ne valgykla mes maisto NEDAROM“ (Tekstas netaisytas). Deja, gerbiamas kariški, tokių žodžių net nebuvo pasakyta. Kaip ir šių: „Na nenorim jūsų matyt eikit kibini materi“. Čia yra jau Jūsų sugalvoti fakto iškraipymai bei prašome visa tai paneigti. Be to, Jums užkliuvo žodis „kareivis“, žinote, nespėjome pamatyti Jūsų karinio laipsnio. Sorry, mūsų klaida. Bet, ar pilietis turi kreiptis į Jus, tamsta pulkininke leitenante?

Taip pat būtų įdomu išgirsti, dėl ko su Jūsų žinia yra blokuojami ir trinami visi savininkės „MIO John“ komentarai kariuomenės atžvilgiu. Ar čia nėra tęstinė veika, kenkiant savininkei, buvusiai karei, kuri sulaukė tarnybos metu dviejų nepagrįstų papeikimų, kurie buvo užginčyti ir panaikinti. Karė trejus metus tarnavo Lietuvos kariuomenėje, bet Vaidoto bataliono vadovybė ne tik, kad negynė savo kario, bet skirdavo nepagrįstus papeikimus. Ji buvo persekiojama tol, kol pati paliko kario tarnybą. Ar dabartinis Jūsų tikslas yra išvaryti ne tik iš kario tarnybos, bet išvis iš Lietuvos?

Prisimenant kariuomenę, manęs į teritoriją neįleisdavo įvažiuoti nuosavu automobiliu. Prieš įvažiuojant į Mokomojo pulko dalinį, budinčio kareivio darbo vietoje būdavo lapukas su užrašu, kuriame  įrašytas automobilio valstybinis numeris bei vardas ir pavardė, kad šis asmuo yra nepageidaujamas ir neįleidžiamas į kariuomenės teritoriją, nors asmuo turėdavo leidimą įvažiuoti į ją.

Ar XXI amžiuje nuomonės pareiškimas apie statutinės valstybės tarnautojus, nusipelno tokio atsako, kurį patyrė užkandinė? Užkandinės reitingą Facebook paskyroje nepagrįstai sumažinę ir padėję daugiau nei 2000 neigiamų įvertinimų (1). Prisiminus istoriją: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lietuviai-sturmuoja-rusijos-urm-socialinio-tinklo-paskyra.d?id=75232756, lygiai tokia pati situacija susiklosto su mumis, tapome valstybės priešais, mes lyginami su rusais. Bet kas keisčiausia, tokią situaciją sukėlė žinomas kariškis, tik įdomu kokiu tikslu?"

jonavoszinios.lt neatsako už išreikštą ir paviešintą nuomonę

Panašūs straipsniai

„Knygų kalėdos“: paskelbtas laukiamiausių knygų sąrašas

„Knygų kalėdos“: paskelbtas laukiamiausių knygų sąrašas

Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalie...