Populiariausi iPhone telefonai

Nusprendę įsigyti naują išmanųjį, turėtumėte apsvarstyti šių modelių kandidatūrą:

  • iPhone 13. Rinkoje pasirodžius naujesnei serijai, šių išmaniųjų kainos ženkliai nukrito, tad dabar jie yra laikomi vienu optimaliausių pasirinkimų kalbant apie kainą ir kokybę. Jie aprūpinti sparčiu procesoriumi, solidžia baterija ir puikiai veikiančia kamera. O jeigu esate mažų telefonų gerbėjai, apžiūrėkite iPhone 13 Mini: jo galimybės ne mažiau įspūdingos, tačiau dydis – kur kas kompaktiškesnis.
  • iPhone 14 serija. Jei nemėgstate ieškoti kompromisų, Jūsų dėmesį turėtų atkreipti naujausia iPhone telefonų serija – praktiškai visi jai priklausantys modeliai jau dabar yra įtraukiami į geriausiųjų sąrašus. iPhone 14 bus geriausias pasirinkimas daugeliui, vertinantiems ilgai tarnaujančią bateriją rekomenduojamas iPhone 14 Plus, o tie, kurie nori pačių įspūdingiausių galimybių, turėtų apžiūrėti iPhone 14 Pro ir Pro Max.
  • iPhone SE. Ieškantiems pigiausio iPhone telefono, šis modelis neabejotinai bus geriausias pasirinkimas. Tai – pakankamai kompaktiškas išmanusis, kuris gali pasiūlyti belaidį įkrovimą, pavyzdinį procesorių ir IP67 atsparumą vandeniui ir dulkėms. Retas kuris vidutinės klasės telefonas yra aprūpintas panašiais privalumais, tačiau naudingų ypatybių pavyks atrasti ir daugiau.
  • iPhone 11. Nors po šio telefono išleidimo pasirodė ne viena įspūdingas galimybes siūlanti iPhone serija, jis vis dar nepraranda savo pozicijų. Jis vertinamas dėl spartaus veikimo ir savo aktualumo vis dar neprarandančių kamerų. Daugiau apie jį sužinoti galėsite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/foto-gsm-mp3/mobilieji-telefonai/f/apple/iphone-11.

Geriausios Airpods ausinės

Airpods ausinės taip pat nestokoja privalumų – ypač verta apžiūrėti šiuos jų modelius:

  • Apple AirPods Pro (2nd Generation). Šios ausinės giriamos dėl itin stipraus triukšmo slopinimo našumo ir unikalaus garsinio parašo, pabrėžiančio žemųjų ir aukštųjų dažnių aiškumą. Taip pat palankiai vertinamas „Adaptive Transparency“ režimas – teigiama, kad jis yra toks geras, kad šias ausines būtų galima naudoti kaip ausų kištukus koncertuose. Jei vertinate aukštą garso kokybę, tikrai liksite sužavėti šių gaminių suteikiamomis galimybėmis – tuo galite net abejoti.
  • Apple AirPods Max. Nors esame įpratę matyti į ausis įstatomas Apple ausines, šios yra uždedamos ant jų – jeigu mėgstate tokį jų nešiojimo būdą, tai turėtų pasirodyti kaip reikšmingas atnaujinimas. Tiesa, tai nėra pigiausias pasirinkimas, tačiau pasirinkę šias ausines, mėgausitės puikia garso kokybe ir nepriekaištingu aktyvaus triukšmo slopinimu. Be to, savo įvaizdį praturtinsite labai elegantiškais aksesuarais. El. parduotuvėje Pigu.lt Airpods Max nustebins stilistine įvairove – čia tikrai surasite sau tinkamiausias.
  • Apple AirPods (3rd Generation). Šio tipo ausinės yra atviro dizaino, neužsandarinančios ausies kanalo. Nors toks pasirinkimas vertinamas prieštaringai, vidiniai jutikliai ir mikrofonai padeda ištransliuoti puikius žemuosius dažnius. Šios Airpods ausinės negalės pasiūlyti prieš tai aptartų režimų, tačiau ieškant pigesnių variantų, tai tikrai bus dėmesio vertas pasirinkimas. Jūsų laukia erdvinis garsas, trimatė jo kokybė ir atsparumas vandeniui bei prakaitui.

Akivaizdu, kad pasirinkimo įvairovės nepritrūksite nepriklausomai nuo to, ar ieškote pačių geriausių specifikacijų, ar esate linkę pataupyti. Tačiau turėkite omenyje, kad Apple produkcija vien šiais variantais neapsiriboja – rinkoje jų galėsite surasti kur kas daugiau.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: