Tvirtinant 2023 metų Jonavos rajono savivaldybės biudžetą, nuspręsta 0,5 milijono eurų investicijų projektams ir remontams skirti VŠĮ „Jonavos ligoninei“.  Pagal anksčiau numatytą planą, už šias lėšas gydymo įstaiga įsigis Jonavai reikalingą naują medicininę įrangą.

Kaip sumanyta, taip ir vykdoma - Centriniame viešųjų pirkimų portale paskelbtas Kompiuterinio tomografo pirkimas. Pasiūlymų pateikimo terminas nurodomas iki 2023 m. gegužės 10 dienos.

Kaip rašoma bendruosiuose pirkimo reikalavimuose, tiekėjo siūlomų prekių kokybė turi atitikti Europos Sąjungos ar tarptautinių standartų reikalavimus. Tiekėjas, pasiūlęs prekę, privalo instaliuoti siūlomas prekes bei teikti prekių techninį aptarnavimą arba turi būti sudaręs sutartį su kitu ūkio subjektu, turinčiu teisę atlikti įrangos instaliavimo ir techninės priežiūros darbus.

Pasak VŠĮ „Jonavos ligoninė“ direktoriaus Gedimino Ramanausko, tomografo pirkimas – džiugi naujiena, nes tai ilgai laukta ir reikalinga medicininė įranga, kuri leis gydymo įstaigos pacientus ištirti čia pat, vietoje, nesiunčiant į kitų miestų gydymo įstaigas, kurios jau turi kompiuterinį tomografą. Anot įstaigos vadovo, tikimasi, kad gegužės mėnesį jau bus pasirinktas medicininės įrangos tiekėjas, o pats tomografas įstaigoje turėtų atsirasti jau šį rudenį.

Skelbimas apie pirkimą ČIA.

                                                         

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: