,,Labai gerai atsimenu, kad po J. Ralio gatvėje vykdyto eksperimento, kuris parodė, jog čia planuojamas perėjos pertvarkymas ir autobusų stotelės įvažos trumpinimas yra bloga mintis, buvo skelbta, kad būsimo pertvarkymo planai bus peržiūrėti. Tačiau šiandien, birželio 13-osios rytą matau, kad vyksta kažkokie darbai. Kas daroma, kas remontuojama ir kaip bus perdaryta ši atkarpa?”, - šiandien ryte savo mintis išdėstė Vytautas. 

Skaitytojo Vytauto minimas eksperimentas plačiau aprašytas ČIA. Tuomet J. Ralio gatvės šeimininkė ,,Via Lietuva” išties žadėjo peržiūrėti šiai vietai parinktus sprendinius ir iš naujo juos įvertinti, tačiau, galima spėti, kad vertinimas užtruko. Portalo redakcija gegužės 31 -ąją teikė ,,Via Lietuva” užklausą dėl minėtų darbų, bet atsakymas kol kas nėra gautas.

Situacija J. Ralio gatvėje yra šiek tiek paini. Nors Vytautas teisus teigdamas, kad po eksperimento, parodžiusio neigiamą pertvarkymo poveikį, buvo žadėta peržiūrėti planus, šiuo metu vykdomi darbai nesusiję su pertvarkymu.

Jonavos seniūnė Eglė Pinkevičienė patvirtino, kad šiuo metu vykdomi darbai apsiriboja sugadinto šviestuvo ties perėja tvarkymu. Šviestuvas buvo sugadintas eismo įvykio metu ir jo remontas nesusijęs su gatvės pertvarkymo planais.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: