Birželio 16 d. į redakcijos skiltį ,,Pranešk" atkeliavo žinutė, kurioje skaitytojas išsakė savo nuomonę apie A. Kulviečio kvartale esančių sporto aikštelių bei laisvalaikio zonų situaciją ir teiravosi, ar yra konkrečių planų remontuoti vienintelę čia esančią krepšinio aikštelę.  

Skaitytojo laiškas (kalba taisyta – red. past.):

,,Rašau Jums norėdamas sužinoti ar A. Kulviečio g. esančią krepšinio aikštelę yra planuojama sutvarkyti? Ar tai yra užmiršta vieta? Aikštelė yra tragiška ir kuo toliau, tik blogiau. Pats gyvenu čia 24 metus ir per tą laiką buvo keistos tik krepšinio lentos. Į krepšinio žaidimų aikštelės dangą nebuvo kreipiama dėmesio: aikštelė nelygi, vienoje pusėje yra nuokalnė, o ir duobių daug. Šita aikštelė yra vienintelė A. Kulviečio kvartale, kur yra dvi krepšinio lentos. Apie kitas krepšinio lentas šiame kvartale net nešneku, nes jos yra tragiškos, neįmanoma žaisti. Daug vaikų, kurie gyvena aplinkui ateina į šią aikštelę, nes ji yra vienintelė.  

Visuose kituose rajonuose yra įrengtos tvarkingos aikštelės. Ar šito rajono vaikai yra užmiršti? Taipogi šalia yra papildoma aikštelė, kurioje būtų galima įrengti treniruoklius ir skatinti jaunimą sportuoti, nes irgi niekur Kulviečiuose jų nėra, o kituose rajonuose yra. Šalia yra ir vaikų smėlio dėžė, bet ji visiškai neatitinka žodžio smėlio ,,dėžė”, nes ten tiesiog yra iškasta duobė." 

Birželio 19 d. gavome Jonavos r. savivaldybės atsakymą, kuriuo dalinamės su jumis: 

,,Kulviečių mikrorajonas tikrai nėra užmirštas – labai neseniai šiame rajone jau įrengta nauja vaikų žaidimų aikštelė, o šiuo metu įrenginėjamas didelis Rimkų parkas, kuriame netrūks pramogų vaikams. Minima krepšinio aikštelė ateityje taip pat sulauks remonto.” 

 

Skaitytojams primename, kad visada laukiame Jūsų pastabų ir aktualių klausimų, į kuriuos padėsime gauti atsakymus.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: